10bet minimální vklad

10bet přijímá různé platební metody, včetně debetních karet Visa a Mastercard. Stejně jako všechny britské hazardní stránky nepřijímají kreditní karty. Minimální vklad pro všechny metody, včetně debetních karet, je 10 £.

Provozovatel doporučuje provést vklad kreditní kartou, protože přístup k vloženým prostředkům je okamžitý. Sázet můžete začít ihned. Jedná se také o nejjednodušší metodu. Přejděte na záložku bankovnictví v nastavení svého účtu a vyberte možnost Debetní karta. Vyberte částku vkladu a stiskněte tlačítko Vložit. Platba proběhne okamžitě, pokud máte na účtu nebo na kartě potřebné prostředky.

Za vklad debetní kartou se neúčtují žádné poplatky. Stačí zadat částku dle vlastního výběru. Mějte na paměti, že tyto vklady v některých případech podléhají dalším ověřovacím postupům.

Povolena je také služba PayPal, která je velmi oblíbeným způsobem vkladu. Svůj první a každý další vklad na 10bet tedy můžete provést přes PayPal. Vaše prostředky budete mít k dispozici ihned po provedení vkladu pomocí 10bet PayPal.

Pro provedení tohoto vkladu musí být váš PayPal účet aktivní. Kromě toho je vše opravdu jednoduché. Přejděte na svůj účet 10bet a vyberte možnost Vklad. Zvolte možnost PayPal a budete přesměrováni na svůj účet PayPal. Potvrďte svou platbu na 10bet, vraťte se na stránky 10bet a začněte podávat sázky.

Všechny platby na účet 10Bet jsou spojeny se zálohou ve výši 25 £, která však není zpoplatněna. Bude vám připsán na účet a budete ho mít k dispozici pro sázení.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet