Živý chat 1xbet

Společnost 1XBet, která byla založena v roce 2007, zaznamenala trvalý růst. V současné době mají přibližně půl milionu zákazníků z celého světa. 1XBet je rychle rostoucí značka. Sídlí na Kypru, má pobočky v Asii, Evropě a Latinské Americe a více než 5 000 zaměstnanců po celém světě.

Platforma nabízí působivou škálu možností sportovního sázení a největší počet živých trhů ve hře a před zápasem mezi konkurencí. Má velké množství platebních možností, které jsou k dispozici uživatelům po celém světě.

Sázková kancelář získala smíšené hodnocení na serverech Quora a Trustpilot. Někteří si stěžovali na špatnou kvalitu služeb, zatímco jiní byli spokojeni s rozmanitostí sportů, na které lze sázet. Sázková kancelář se snažila zlepšit svou pověst tím, že navázala spolupráci s FC Barcelona, Serií A, La Ligou a dalšími významnými sportovními svazy. Zároveň některé její reklamní kampaně vyvolaly kontroverzi.

Pokud se nacházíte v zemi, kterou 1XBet neobsluhuje, nebudete mít přístup k jejich live chatu vůbec – ani k žádnému prvku jejich stránek. Na internetu jsou uvedeny dva e-maily, první pro dotazy týkající se partnerství ([email protected]) a druhý pro dotazy týkající se sázkových míst ([email protected]). Uvedena je také fyzická adresa společnosti. Pro obecné dotazy jste odkázáni na adresu [email protected]. Telefonicky je můžete kontaktovat na čísle +44 127 325-69-87. Doporučujeme vám napsat a ujišťujeme vás, že vás jeden z jejich pracovníků bude co nejdříve kontaktovat. Platforma má také službu Online konzultant.

Zdá se, že v minulosti byl zákaznický servis pro provozovatele hazardních her problémem. Možnost živého chatu je vždy na očích. Uživatele to uklidňuje, protože to ukazuje, že se společnost nesnaží ztížit kontakt tím, že by své kontaktní údaje schovávala někde hluboko na webu. I když zůstává nejasné, kde se telefonní chat vlastně nachází, agenti odpovídají na dotazy včas a v dobré angličtině. Nevýhodou je, že někdy může chvíli trvat, než se dočkáte odpovědi.

Na webových stránkách jsou uvedeny další e-mailové adresy a kontaktní formulář, ale pokud se chcete spojit, nejlepší cestou je živý chat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet