Hrací automat 40 Treasures

40 Treasures je výherní automat od CT Interactive s 5 sloupci a 40 pevnými výherními řadami. Tento ovocný automat vás zavede do dob klasických výherních automatů. Hráči si mohou vyzkoušet demo verzi 40 Treasures a také hrát v online kasinech o skutečné peníze. V tomto článku vám tento báječný titul představíme podrobněji.Grafika a zvukové efekty

Pokud hledáte ohromující 3D grafiku a působivý zvukový doprovod, pak možná tato hra není pro vás. Tento automat je zástupcem klasických ovocných her se standardní 2D grafikou a zvukovými efekty. Nepodceňujte však spěch. 40 Treasures vás vrátí do doby retro automatů, kde očekáváte kombinace stejných ovocných symbolů a také doufáte, že se objeví nějaké speciální symboly.


Jak hrát 40 Treasures

Hra je velmi jednoduchá, takže vám nebude trvat dlouho, než se ji naučíte. Začněte kliknutím na ozubené kolečko v pravém dolním rohu a nastavte si sázku. Minimální hodnota mince ve hře je 0,01 a maximální 0,25. Kromě toho, pokud kliknete na sloupec “Celková sázka”, budete moci svou sázku pomocí vestavěných tlačítek násobit v rozmezí od 0,40 do 10,00.

Po uzavření sázky musíte kliknout na šipky v pravém dolním rohu obrazovky a roztočit válce. Od této chvíle můžete jen doufat, že se na sloupcích v jedné řadě objeví shodné symboly, které vám přinesou odpovídající peněžní výhru.

Chcete-li se podívat na předpovězené výplaty pro různé typy symbolů, musíte kliknout na tlačítko {i} v pravém horním rohu. Tím se zobrazí výplatní tabulka s výhrami pro všechny možné kombinace.

Jaké symboly vidíte ve hře 40 Treasures?

Na obrazovce se objeví švestky, třešně, citrony, pomeranče, meloun a jablko, ale také koruna a zlatá mísa. Všechny přinášejí různé výhry podle toho, zda se na výherní řadě objeví 3krát, 4krát nebo 5krát. Stisknutím tlačítka {i} zobrazíte výhry.

V této hře si nemůžete nechat ujít speciální symboly. Nejvýnosnějším z nich je symbol scatter, který představuje “truhlu zlatých mincí”. Pokud tento symbol padne pětkrát na výherní řadě, vyhrajete 5 000 mincí, což je nejvyšší výhra.

Kromě toho máte k dispozici také symbol Wild v podobě “Krále”, který může nahradit ostatní symboly ve 2., 3. a 4. sloupci. Tímto způsobem doplňuje chybějící symboly a vytváří výherní kombinace. Jediným symbolem, který symbol Wild nemůže nahradit, je symbol Scatter ve hře.

Jaké procento návratnosti má hra?

Tento automat přichází s RTP 95,9 %, což znamená, že má tendenci vracet velkou část sázek ve formě zisku. To však neomlouvá lehkovážné jednání a vysoké sázky na samém začátku hry. Doporučujeme se seznámit s volatilitou (četností výplat a jejich výší), abyste si mohli vytvořit strategii, která vám přinese dlouhodobý zisk. Jen tak maximalizujete své šance a získáte z výherního automatu CT Interactive maximum.

Jaké bonusy jsou nabízeny?

Pokud trefíte výherní kolo, v pravém dolním rohu se zobrazí tlačítko {x2}. To vám umožní zdvojnásobit zisk z roztočení. Jeho stisknutím se dostanete do dalšího bonusového kola, ve kterém musíte uhodnout barvu karty (černá nebo červená). Pokud uhodnete správně, vaše výhra se zdvojnásobí, ale pokud neuhodnete, o výhru z roztočení přijdete. V tuto chvíli je to jediný dostupný bonus ve hře 40 Treasures.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet