Betano v České republice: Bonus za roztočení

Pokud chcete vstoupit do vzrušujícího světa sportovního sázení, Betano je ideálním místem, kde začít. Díky široké nabídce kurzů a každodenním skvělým akcím nabízí Betano 100% uvítací bonus až do výše 1 000 Kč na sportovní sázení. Využijte této nabídky a začněte svou cestu s Betano ještě dnes.

Bonus za první vklad za sportovní sázení

Učinit svůj první vklad u Betano je snadné, minimální vklad činí 100 Kč. Po provedení vkladu můžete získat 100% bonus až do výše 3 000 Kč (při vkladu 3 000 Kč). Pro aktivaci bonusu za první vklad stačí při vkladu zvolit bonus.

Abyste mohli bonus využít, musíte splnit níže uvedené požadavky na sázení.

  • Celkovou částku bonusu za první vklad je třeba 14krát vsadit na sportovní sázky. Do požadavků na sázení se započítávají všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším.
  • Pokud požádáte o výběr před splněním sázkových požadavků, váš bonus a všechny související nabídky budou automaticky a neodvolatelně zrušeny.
  • Požadavky na sázení se počítají při vypořádání sázek, nikoli při jejich uzavření. Sázky na stejnou sázkovou příležitost nebo protichůdné sázky nebudou do konečného výpočtu nabídky zahrnuty. To platí i pro některé typy sázek, jako jsou asijské handicapy, Double Chance a Handicap.
  • Společnost Betano si vyhrazuje právo kdykoli zrušit jakoukoli bonusovou nabídku a ponechat si nevyužitý bonus z jakéhokoli účtu, který bude považován za zneužívající.
  • Zrušené sázky, sázky na zápasy, které byly zrušeny, nebo sázky na události, které byly prohlášeny za neplatné, nebudou zahrnuty do výpočtu sázkových požadavků.
  • Zákazníci mají na splnění sázkových požadavků 90 dní od aktivace bonusu. Pokud uplyne 90 dní, kampaň vyprší a bonus propadne.

Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnou jinou nabídkou pro nové hráče Betano. Pokud zákazník již přijal jinou nabídku registrace, prvního vkladu nebo první sázky, nebude mít nárok na bonus za první vklad – sportovní sázení. Bonusy budou zrušeny při jakémkoli podezření nebo jistotě o neregulérní hře.

Objevte vzrušující svět her v Las Vegas v Betano, kde najdete více než 100 oblíbených automatů a ruletu. Navíc na vás čeká 100% uvítací bonus ve výši až 3 000 Kč.

Bonus za první vklad na hry Vegas

Učinit svůj první vklad u Betano je snadné, minimální vklad činí 100 Kč. Po provedení vkladu můžete získat 100% bonus až do výše 3 000 Kč (při vkladu 3 000 Kč). Pro aktivaci bonusu za první vklad stačí při vkladu zvolit bonus.

Abyste mohli bonus využít, musíte splnit následující podmínky:

  • Celkovou částku prvního vkladu je třeba 30krát vsadit na hry ve Vegas.
  • Jakákoli žádost o výběr podaná před splněním požadavku na sázení (viz bod 3) bude mít za následek automatické a neodvolatelné zrušení bonusu, jakož i všech ostatních nabídek učiněných v souvislosti s bonusem za první vklad.

Sledování sázkové částky, která zbývá k připsání bonusu na účet uživatele, je k dispozici na hráčském účtu.

Jak využít bonus na roztočení v Betano

Chcete-li využít bonus za roztočení v Betano, musíte nejprve provést vklad a při vkladu vybrat bonus za roztočení. Minimální výše vkladu pro bonus za roztočení je 100 Kč. Po provedení vkladu a aktivaci bonusu budete moci využít bonusové prostředky ke hře na široké škále oblíbených automatů a rulet, které jsou na Betano k dispozici.

Pro využití bonusu musíte splnit požadavky na sázení, které jsou uvedeny v podmínkách bonusové nabídky. V tomto případě je třeba celkovou částku prvního vkladu 30krát vsadit na hry ve Vegas. Sledování sázkové částky, která zbývá k připsání bonusu na účet uživatele, je k dispozici v hráčském účtu.

Je také důležité si uvědomit, že tuto nabídku nelze kombinovat s žádnou jinou nabídkou pro nové hráče Kaizen a jakékoliv podezření nebo jistota neregulérní hry bude mít za následek zrušení bonusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet