Mohu v Itálii sázet pomocí Betano?

Pokud jste fanouškem online sázení a chcete sázet pomocí Betano v Itálii, máme pro vás špatnou zprávu. Tento provozovatel hazardních her nemá v zemi licenci. A abychom se ujistili, zeptali jsme se podpory Betano a ta nám odpověděla, že v této fázi je přístup na jejich stránky v Itálii zakázán. Proto se budete muset poohlédnout po jiné sázkové platformě.

Proč nemohu hrát v Betano z Itálie?


V současné době má sázková kancelář Betano licenci na Kypru, v Řecku, Bulharsku, Rumunsku, Německu, Portugalsku, Chile a Brazílii. Itálie na seznamu chybí, i když je možné, že se značka na tuto zemi v budoucnu zaměří. Pokud se nacházíte na italském území a chcete sázet u tohoto operátora, budete si muset počkat. Samozřejmě můžete zkusit přistupovat k Betano z Itálie pomocí proxy serveru nebo VPN, ale upozorňujeme, že ne všechny platební metody vám budou fungovat. Například vám neumožní provést vklad bankovní kartou nebo bankovním převodem. Alternativou je možná platba pomocí elektronické peněženky.

Kdy bude mít Betano licenci v Itálii?

Zeptali jsme se společnosti Betano, zda někdy budeme moci používat jejich stránky z Itálie, a oni nám odpověděli, že tato záležitost není v tuto chvíli na pořadu dne. Dodali, že se snaží expandovat po celé Evropě, takže dříve či později se možná objeví i na italském trhu. Bohužel se však nechtěli zavázat k časovému rámci.

Pokud se však nacházíte v Itálii a hledáte dobrou sázkovou kancelář a/nebo online kasino, můžete se podívat na další nabídky na našich stránkách a najít si kvalitní sázkovou platformu. A protože jsme vás o tématu informovali, je čas se rozloučit a popřát vám hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet