Mohu se zaregistrovat u společnosti Betano ve Španělsku?

Hráče, kteří se chtějí zaregistrovat a sázet na sázkové platformě Betano ve Španělsku, bohužel zklameme, protože tato online platforma je v zemi zakázána. Dosud jí totiž nebyla udělena licence pro provoz v této zemi. Možná se společnost v budoucnu pokusí na tento trh proniknout, ale zatím nemáme žádné konkrétní údaje o tom, kdy se tak stane.

Proč nemohu hrát s Betano ze Španělska?

Přístup k hlavní doméně Betano ve Španělsku byl zablokován regulátorem hazardních her kvůli chybějící licenci. Společnost o ni zatím nepožádala a alternativní spojení zatím neexistuje. V tomto směru je lepší hledat alternativu k tomuto provozovateli hazardních her, pokud chcete sázet zcela legálně.

Malý trik, který můžete použít k přihlášení k Betano ze Španělska, je použití proxy serveru nebo takzvaného VPN softwaru, jako je ZenMate. Tím získáte přístup přes jinou zemi, kde může sázková kancelář fungovat legálně. Nebudete však mít přístup k úplnému seznamu platebních metod.

Kdy Betano získá licenci ve Španělsku?

Společnost Betano má k dnešnímu dni licenci v Rumunsku, Německu, Bulharsku, na Kypru, v Řecku, Brazílii a Chile, ale nemáme žádné informace o tom, že by požádala o licenci ve Španělsku. Konzultovali jsme to s podporou na webu, ale řekli nám, že v současné době se rozšíření značky na španělský trh neplánuje. Nicméně prý to není vyloučeno.

Doufáme, že tento článek byl vyčerpávající a že jste získali potřebné informace. Nezapomeňte se podívat na další nabídky sázkových stránek a online kasin na našich stránkách, protože některé z nich jsou dostupné i ve Španělsku. Hodně štěstí – jsme si jisti, že úspěch a výhry na sebe nenechají dlouho čekat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet