Betano sportovní sázka zdarma na Mistrovství světa 2022

Betano si pro vás připravilo další bonus pro Světový pohár. Noví zákazníci mohou kromě bonusů za registraci a první vklad získat dalších 250 Kč ve formě sázky zdarma. Řekneme vám, jak se registrovat a tento bonus získat.

Betano promo kód: jak získat 250 Kč jako sázku zdarma

Mistrovství světa ve fotbale je tady a s ním i další z bonusových akcí společnosti Betano. Pokud si u Betano otevřete účet před koncem mistrovství světa, můžete využít speciální propagační kód WC250. Získáte tak sázku zdarma ve výši 250 Kč.

 • Doba trvání akce: 18. Listopadu – 18. Prosince 2022

Jak mohu použít bonusový kód WC250 a získat 250 Kč zdarma?

Pokud si vytvoříte účet na oficiálních stránkách Betano, nemusíte nikde zadávat promo kód WC250 – ten se vyplní automaticky při registraci. Během Světového poháru mohou noví uživatelé navíc získat následující bonusy:

Sázení s Betano během mistrovství světa ve fotbale krok za krokem

Bonus WC250 vám Betano automaticky připíše na váš sázkový účet, jakmile dokončíte registraci a ověříte si svůj nový sázkový účet. Vše je velmi snadné, celý proces trvá jen několik minut. Vše se navíc odehrává online a zabere vám jen několik málo minut.

Co přesně získáte s bonusem Betano WC250

Jak se zaregistrovat u společnosti Betano

Registrace u společnosti Betano je velmi snadná, vše je hotovo online během několika minut. Postupujte krok za krokem podle následujících kroků:

 • Nejprve se zaregistrujte na oficiálních stránkách Betano.
 • Vyplňte příslušné registrační údaje a vytvořte si herní účet.
 • Poté máte 30 dní na dokončení celého procesu registrace, a tím na záskání plnohodnotného hráčského účtu.
 • Ověřte svou totožnost pomocí bankovního průkazu totožnosti – ve většině případů vám postačí mít internetové bankovnictví.

Co přesně získáte s bonusem Betano WC250?

Bonus WC250 je speciální bezplatná nabídka, kterou si Betano připravilo pro své zákazníky před vzpuknutí Mistrovství světa ve fotbale 2022/2023. Po registraci s tímto propagačním kódem se bonus automaticky objeví na vašem herním účtu- nemusíte noc dělat. Bonus platí celý jeden týden, takže si můžete dobře rozmyslet, jak ji využijete.

Podívejte se, co přesně budete mít s bonusem k dispozici:

 • Sázka zdarma ve výši 250 Kč
 • Můžete ji využít tak, že vsadíte co nejdříve na některou z nabídek uvedených na stránkách Betano.
 • Minimální kurz tiketu musí být 4,00 – horní hranice výhry však není stanovena.
Betano Bonus Zdarma

Sázky zdarma s kódem WC250: jak bonus použít?

Speciální bezplatnou sázku v hodnotě 250 Kč můžete využít do 7 dnů od jejího připsání na váš účet. K tomu dojde automaticky po dokončení úplné registrace s ověřením účtu.

 • Sázka zdarma 250 má velmi jednoduchá pravidla:
 • Vyberte si některou z možností sázení uvedených na Betano
 • Vytvořte si svůj tip na výsledek zápasu (tip složený ze 2 nebo více tipů)
 • Dosáhněte kurzu alespoň 4,00 – horní hranice zde není stanovena.

Tuto bezplatnou sázku můžete využít do 7 dnů od připsání peněz na váš účet.

Fotbalová sázka zdarma ve výši 100 000 Kč pro všechny uživatele Betano

Registrací u sázkové kanceláře Betano si otevřete dveře k bonusům a k fotbalové loterii o 100 000 Kč. Během celého mistrovství světa můžete předpovídat výsledky jednotlivých zápasů a vyhrát zajímavé ceny.

Každý, kdo má účet u kanceláře Betano, se může zúčastnit zdarma. Tipy jsou vyplněny a odeslány přímo v článku, na který odkazujeme v předchozím odstavci.

Proběhne pět kol a každé kolo se bude konat zvlášť. Během turnaje se můžete zúčastnit a stále máte šanci vyhrát skvělé ceny.

Betano a typy sázek

Široká škála možností sázení u Betano sports je jedním z důvodů, proč si vybrat právě tohoto provozovatele. Jedná se o relativně novou platformu pro hazardní hry, ale za těch pár let na trhu už můžete vidět, že vykazuje silný potenciál brzy konkurovat některým z největších ryb v rybníku.

Jak asi tušíte, každý typ sportu má svůj seznam turnajů a událostí, na které můžete sázet. Některé sporty, jako je fotbal, tenis nebo basketbal, mají samozřejmě více možností sázení, protože jsou z globálního hlediska populárnější a rozšířenější. Naproti tomu dostihy, golf a další relativně méně populární sporty mají méně možností sázení.

Počet stránek pro fotbalové sázení je nepřeberný. Záleží také na sezóně a aktuální situaci ve světě. Někdy se můžete setkat i s větším počtem zápasů, které jsou k dispozici na Betano sports. Když mluvíme o fotbale, povinnou součástí seznamu událostí jsou turnaje jako Premier League nebo španělská LaLiga.

Betano nabízí jeden velký výběr sportů a sázek, ale přesto je co zlepšovat. Pokud jste fanoušky koňských nebo psích dostihů, nebudete mít možnost provést žádnou sázku, protože tyto sporty zatím na seznamu dostupných událostí chybí. To je rozhodně něco, co by se mělo zlepšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet