Živý chat Betbull

Pokud zadáte tento dotaz do vyhledávače, budete okamžitě přesměrováni na jejich Zendesk live chat. Otevře se okno chatu, do kterého zadáte svůj dotaz. Ihned budete spojeni se zástupcem chatu – netrvá to doslova déle než vteřinu.

Pokud váš problém není naléhavý, můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Jejich adresa je [email protected].

Mezi nejčastější dotazy / problémy pro tým podpory patří např: 

  • Jak si mohu otevřít účet?
  • Zapomněl/a jsem své uživatelské jméno nebo heslo.
  • Proč bylo mé ověření zamítnuto?

Obvykle je ověření zamítnuto, protože je něco špatně v dokumentaci, kterou lidé poskytli. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na jejich nepřetržitou zákaznickou službu, pokud od jejich verifikačního týmu nedostanete e-mail o zamítnutí.

Pokud jde o otevření účtu, na spodní části domovské stránky je tlačítko Zaregistrovat se ZDE. Je přístupné na počítači i na mobilu. Kroky registrace jsou poměrně jednoduché.

Mezi doklady přijímané jako doklad totožnosti patří rodné listy, pasy, řidičské průkazy a občanské průkazy. Pro ověření adresy je třeba nahrát účet za komunální služby, účet za obecní daň nebo výpis z bankovního účtu. Ať už nahrajete jakýkoli doklad, musí být datován v posledních 3 měsících.

Překvapilo nás také, že Betbull má na Trustpilotu hodnocení pouhých 1,9 z 5 a 74 % uživatelů je hodnotí jako “špatné”. Jeden z bývalých uživatelů napsal:

“Můj případ nabízí časové rámce, když jsem vyhrál, které nebyly dodrženy. To když začali to jsem upozornil, že jsem chtěl uzavřít účet na vypořádání. Pak jsem poukázal na to, že mají údaje o mé ženě, protože jsem používal její kartu a v živém chatu se chystají znovu otevřít účet, takže jsem mohl odstranit kartu jen jednou. Řekl jsem to manželce. Ta se ozvala s žádostí o odstranění těchto údajů. Odpoví mi do 48 hodin. Jedná se o porušení ochrany osobních údajů zatajením informací, které požaduji jako zákazník s uzavřeným účtem. Doufají, že prostě odejdete.” 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet