Minimální vklad Betdaq

Betdaq má na výběr z několika platebních metod, přičemž minimální vklad i minimální částka pro výběr jsou stanoveny na 10 £. Zatímco váš vklad bude zpracován ihned, zpracování výběru může trvat až 5 pracovních dní.

Vklad na účet Betdaq je velmi snadný. Přejděte do sekce Vklad poté, co projdete ověřením totožnosti. Betdaq přijímá vklady prostřednictvím debetní karty, bankovního převodu, PayPal, Skrill a Neteller. Za vklad se neúčtuje žádný poplatek. Maximální denní limit vkladu je 5 000 £. Pro výběry jsou k dispozici stejné platební metody. U výběrů je účtován poplatek za zpracování.

Při prvním výběru může Betdaq požadovat nahrání dokumentů k ověření vaší totožnosti, a to i v případě, že již byla ověřena. To je možné i v případě, že podáte žádost o výběr větší částky. Ve skutečnosti mohou kdykoli požádat o dodatečné ověření.

Platforma má pro nové hráče příjemnou uvítací nabídku ve výši 10 £. Abyste ji mohli využít, musíte zadat promo kód BDQ10. Učiňte tak při registraci. Pro tuto nabídku nemůžete použít PayPal, Neteller ani Skrill. Do dvou týdnů od registrace musíte také na burze nebo v sázkové kanceláři uzavřít kvalifikační sázku ve výši 10 £ nebo více s kurzem 1/1 (2,0) nebo vyšším. Sázky na virtuální sporty, vícenásobné sázky a hry se nekvalifikují.

To není jediná uvítací nabídka pro nové uživatele. Další nabídkou je 10% cash back z vašich čistých ztrát až do výše 1 000 liber v prvním týdnu používání platformy. Příslušný promo kód je “BETINS”, který musíte zadat při registraci. Abyste se na tuto nabídku kvalifikovali, musíte prohrát alespoň 50 liber a uzavřít minimálně 5 sázek.

Na závěr ještě dodejme, že web nabízí až 1 000 liber zpět z provizí zaplacených během prvního měsíce na burze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet