Minimální vklad BetKing

BetKing je přední sázková stránka z Nigérie. Sázet na něm můžete minimálně na jeden (1) a maximálně na čtyřicet (40) tipů. Minimální vklad je 100 nair, tedy necelý dolar. Stejné je to i u virtuálních sázek. Maximální sázka však není stanovena. Vaše sázka by samozřejmě neměla přesáhnout možnou výhru.

Chcete-li s BetKingem začít, klikněte na zelené tlačítko “Registrovat” v pravém horním rohu obrazovky. Poté postupujte podle tam uvedených kroků. Po financování účtu můžete začít sázet.

Možná budete chtít využít akumulační bonus 225 %. Registrace na BetKing je zcela zdarma. Platforma vyžaduje průkaz totožnosti v souladu s pravidly EFCC KYC (Know Your Customer), aby bylo možné zpracovat jakoukoli žádost o výběr více než 250 000 nair. Přijímají řidičské průkazy, mezinárodní pasy, národní průkazy totožnosti a voličské průkazy.

Pokud operátor nezíská správný doklad, může vaše prostředky zadržet až do ověření. Všechny výběry jsou před zpracováním kontrolovány. Pozitivní je, že za výběry nejsou účtovány žádné poplatky. Pokud chcete zjistit stav své žádosti o výběr, přejděte na příslušnou transakci ve svém “Seznamu transakcí”.

BetKing nepřijímá mezinárodní karty jako metody vkladu, pouze debetní karty vydané v Nigérii.

Informace o předchozích transakcích si můžete prohlédnout kliknutím na seznam transakcí ve svém administrátorském účtu. Zde se zobrazují zůstatky na účtu, výběry, vklady a další transakce, které jste provedli dříve. Na váš účet budou připsány do 24 hodin. Pokud se tak nestane, bude vám sdělen důvod.

Za vklady jsou účtovány poplatky Quick Teller. Pokud se váš vklad nezobrazuje, kontaktujte tým přes WhatsApp na čísle +234 (902) 552 0833.

Bez uzavření sázky si nemůžete vybrat žádný počáteční vklad. BetKing nabízí jedinečný bonus na více sázek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet