Živý chat Betsafe

Centrum nápovědy kasina Betsafe je dobře organizované a atraktivní, s vyhledávacím polem a FAQ v horní části a okamžitým přístupem k potřebným informacím. Podpora je poskytována třemi hlavními kanály: live chatem, e-mailem a žádostí o zpětné volání. S průměrnou čekací dobou 30 sekund, půl hodiny a až 60 minut u každého z nich je služba nebývale kvalitní.

Live chat společnosti Betsafe je dostupný nepřetržitě. Obvykle je čekací doba kratší než 30 s. Pokud hledáte rychlou a adekvátní odpověď na jakýkoli dotaz, neváhejte se na něj obrátit. Problémy můžete agentům zákaznického servisu vysvětlit v reálném čase, protože do textového pole můžete psát, dokud je váš kasinový účet aktivní. Než kliknete na tlačítko Live Chat, které uvidíte nahoře uprostřed domovské stránky, ujistěte se, že jste přihlášeni.

Společnost Betsafe můžete kontaktovat také e-mailem. Pro hráče v Kanadě je určena adresa [email protected]. Pokud chcete mít písemný a uložený záznam o své interakci se zákaznickým servisem, je to ta správná cesta. Pokud máte finanční nebo právní problém, je to nejlepší kanál. Samozřejmě doufáme, že takový problém mít nebudete.

Zákaznický servis pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a tým se zavazuje reagovat do hodiny, obvykle mnohem rychleji. Jsou vstřícní a kompetentní.

Poslední možností je požádat o zpětné volání. Naštěstí není třeba čekat v telefonních linkách. Na telefonáty odpovídají maximálně do hodiny. Pro Kanaďany a další uživatele s bydlištěm mimo Spojené království je k dispozici telefonní číslo +44 808 238 0028.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet