Živý chat Betvictor

BetVictor je licencován a regulován jako provozovatel online hazardních her ve Velké Británii Komisí pro hazardní hry Velké Británie. Podle údajů provozovatele se na něj můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy prostřednictvím live chatu nebo na adrese [email protected].

O jejich live chatu není k dispozici mnoho informací. Většina recenzí, které jsme našli, byla sice užitečná, ale neposkytovala žádné informace o tom, že je k dispozici jakákoli podpora. Kromě toho se jejich stránky v době psaní článku nenačetly. Podařilo se nám však objevit stránku s názvem Pissed Consumer, která tvrdí, že vaše dotazy nebo požadavky předá společnosti BetVictor. Děje se tak prostřednictvím jejich stránek; nejste přesměrováni na stránky společnosti BetVictor. Nevíme, zda to funguje, ale na výběr jsou dvě možnosti: Zákaznický servis a Právní oddělení. Předpokládáme, že pokud máte problémy s používáním stránek, registrací, vkladem atd. měli byste se obrátit na zákaznický servis a právní oddělení pro právní záležitosti, věci týkající se zákona a předpisů. Pissed Consumer také uvádí kontaktní adresu společnosti BetVictor: Corporate Office Address of BetVictor Limited, která zní Suite 2:01, World Trade Center, Bayside Road, Gibraltar, Gibraltar GX11 1AA.

Je možné, že se s nimi spojíte i prostřednictvím jiné třetí strany, britské společnosti Resolver, a to na jejich stránkách. Na stránkách společnosti Resolver klikněte na “Contact BetVictor now”. Zobrazí se vám seznam kategorií:

  • Postup pro podávání stížností
  • Účty
  • Zákaznický servis
  • Licencování
  • Hazardní hry
  • Marketing a reklama
  • Podmínky a pravidla
  • Ochrana finančních prostředků
  • Ostatní (nic z výše uvedeného)


Jakmile si vyberete jednu nebo druhou, zobrazí se seznam podkategorií, ze kterých si můžete vybrat. To, co Resolver dělá, je, že poskytuje zákazníkům společnosti BetVictor možnost zahájit řízení proti provozovateli. Tento proces probíhá ve čtyřech fázích: výběr problému, zjištění vašich práv, poskytnutí podrobností kolem případu a jeho přezkoumání. Poté zprostředkovatel váš případ “odešle”. V této fázi nezveřejňuje své poplatky. Možná se k nim vyplatí uchýlit, pokud operátor neodpovídá prostřednictvím chatu nebo neodpovídá na vaše e-maily na výše uvedené adrese. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet