BoyleSports minimální vklad

Společnost BoyleSports, kterou v roce 1982 založil John Boyle, je největší nezávislou sázkovou kanceláří v Irsku s téměř 300 maloobchodními pobočkami. Je předním provozovatelem online hazardních her s vynikajícími mobilními aplikacemi dostupnými v Google Play a App Store. Navíc si neúčtují vůbec žádné poplatky za vklady ani výběry.

K dispozici jsou desítky metod vkladu a výběru. Pokud se rozhodnete použít šek nebo bankovní převod, minimální vklad činí 20 liber. Tyto metody se nedoporučují, protože připsání peněz na váš účet u BoyleSports trvá 5-8 dní. Pokud však trváte na bankovním převodu, musíte v popisu uvést číslo svého účtu nebo uživatelské jméno.

Zbývající způsoby vkladu, mezi které patří PayPal, Neteller a Skrill, jsou okamžité a jejich minimální vklad činí pouhých 5 liber.

Bez ohledu na způsob platby je minimální částka pro výběr 5 liber. Obvykle bude váš výběr zpracován do 4 dnů.

BoyleSports přijímá debetní a kreditní karty Visa, Mastercard a Electron. Karta musí být samozřejmě na jméno majitele účtu. Platforma přijímá také službu Skrill, s níž můžete provést vklad bankovním převodem, kreditní kartou, debetní kartou nebo místním elektronickým převodem. Vklady přes Skrill jsou okamžité.

Neteller podporuje vklady bankovním převodem, kreditní nebo debetní kartou, místní a mezinárodní bankovní převody a okamžité místní vklady jako giropay, iDEAL a další. I tyto vklady jsou okamžitě připsány na váš účet Boylesports.

Pokud nemáte na svém účtu elektronické peněženky dostatečný zůstatek, můžete provést vklad prostřednictvím služby PayPal, která rovněž podporuje transakce prostřednictvím debetní nebo kreditní karty a bankovního účtu. Boylesports přijímá PayPal jako metodu pouze od uživatelů ve Velké Británii a Severním Irsku. Nepřijímají kreditní karty propojené s britskými účty PayPal.

Přijímají také karty PaysafeCard, což je soukromý, bezpečný a snadný systém online plateb. Majitelé účtů PaysafeCard platí přímo a okamžitě. Pokud používáte kartu PaysafeCard, nemusíte online sdílet žádné osobní ani finanční údaje. Zbývající možnosti jsou BOKU, GooglePay a ApplePay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet