Živý chat Boylesports

Chcete-li se připojit k live chatu Boylesports, můžete zavolat na číslo zákaznického servisu 00 353 42 939 3168. K dispozici je také číslo živého chatu (ROI) – 1800 22 00 66 a telefon pro zákazníky ve Velké Británii, 0800 22 00 66. Sázková kancelář tvrdí, že spokojenost zákazníků je pro ni na prvním místě, a proto je live chat Boylesports k dispozici všem hráčům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zákazníci se mohou na zákaznický servis obrátit kdykoli, ve dne i v noci, a na své dotazy dostanou odpověď okamžitě. K dispozici je jim profesionální a plně kvalifikovaný tým podpory. Tým je vždy připraven zodpovědět dotazy a pomoci uživatelům. Oceňují přijímání zpětné vazby a návrhů i řešení stížností s cílem zlepšit herní prostředí.

Funkci bezplatného webového chatu najdete uprostřed oficiálních stránek sázkové kanceláře, na domovské stránce. Kliknutím na modré tlačítko s nápisem “Live Chat” si můžete promluvit s týmem zákaznické podpory.

Na adrese https://boylesports.zendesk.com/hc/en-us najdete tři možnosti: e-mail, kontakt (chatbox) a ztracené uživatelské jméno/heslo. Pokud kliknete na druhé nebo třetí tlačítko (kontakt / ztracené uživatelské jméno), budete přesměrováni na jejich oficiální webové stránky. Pokud kliknete na e-mail, otevře se formulář v aplikaci Zendesk. Vyplníte své jméno, e-mail a v textovém poli uvedete informace o tom, proč jim píšete. Jejich Zendesk obsahuje seznam často kladených otázek:  

  • Jaké možnosti vkladu nabízíte
  • Doba zpracování výběru
  • Jak mohu ověřit svůj věk
  • Služba během Covid-19
  • Jak fungují sázky zdarma

K dispozici je také seznam naposledy zobrazených článků v závislosti na vaší historii a sekce nazvaná Nedávná aktivita. Ta obsahuje informace o podmínkách registrace, omezení obsahu hazardních her na sociálních sítích, ověření plateb, kontaktní informace Boylesports, umístění a otevírací dobu obchodů a způsob ověření zdroje finančních prostředků (SOF). Dozvíte se, jak můžete přispět k hladšímu průběhu ověření, a také navrhované dokumenty týkající se SOF.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet