Brazílie vs Kostarika Předpověď: 25/6/2024

Brazílie
Brazílie se připravuje na nadcházející zápas Copa America proti Kostarice po remíze 1:1 s USA v mezinárodním přátelském utkání. V tomto zápase skóroval Rodrygo za Brazílii v 17. minutě, zatímco Christian Pulišić vyrovnal za USA ve 26. minutě.

V poslední době Brazílie čelila problémům s udržením čistých štítů, když inkasovala góly v 5 ze svých posledních 6 zápasů, přičemž během tohoto období obdržela celkem 9 gólů.

Kostarika
Kostarika vstupuje do tohoto zápasu po vítězství 3:0 nad Grenadou v posledních kvalifikačních zápasech na mistrovství světa pro Severní a Střední Ameriku. Manfred Ugalde a Álvaro Zamora byli střelci gólů, kteří se trefili v 9. a 34. minutě.

Pod vedením Gustava Alfara byla Kostarika útočně efektivní, když ve svých posledních 6 zápasech vstřelila 11 gólů a obdržela 7 gólů.

Vzájemné zápasy
Poslední soutěžní střetnutí mezi Brazílií a Kostarikou bylo během mistrovství světa dne 22. června 2018, kde Brazílie zvítězila 2:0. V tomto zápase Brazílie dominovala s 72% držením míče a 22 střelami na branku, z toho 10 bylo na cíl. Philippe Coutinho a Neymar skórovali v 91. a 97. minutě. Kostarika měla jen 3 střely, z nichž žádná nebyla na cíl.

Predikce
I když má Kostarika potenciál skórovat proti Brazílii, nemusí to stačit na výhru. Předpovídáme těsné vítězství Brazílie 2:1.

Naši expertní partneři doporučují sázet na více než 1,5 gólů v tomto zápase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet