Co je volatilita výherních automatů?

Průmysl kasin má v dnešní době tendenci se rozvíjet extrémně rychle a nabízí hráčům spoustu automatů, slibujících nižší a vyšší výhry, bonusy a speciální funkce. Je nezbytné zvolit vhodnou výherní hru, která by vám zajistila větší výhry. Proto musíte rozumět termínu „volatilita“.

Co je volatilita automatů?

Volatilita slotů měří procento rizika pro hráče. Pokud jste hráli online automaty, pravděpodobně jste dospěli k závěru, že některé hry mají větší návratnost než jiné. Existují hry, kde byste často vyhrávali, a jsou také hry, kde jsou vaše výhry minimální, bez ohledu na to, jak dlouho hrajete. To není čistá náhoda, ve skutečnosti ji předurčuje výše uvedená volatilita hry.

Očekávejte téměř nulové výhry, pokud je faktor volatility výherních automatů vysoký. I přes nízkou šanci na výhru jsou výhry obrovské. Vysoká volatilita vyžaduje pravidelné investice a v případě, že dokážete držet krok s dostatkem finančních prostředků, velká výhra by byla hned za rohem.

Automaty s nízkou volatilitou jsou opakem toho, co jsme popsali. Jsou docela velkorysé, ale částky, které tak často vyhráváte, jsou relativně nižší. To je to, co preferují hráči s nižším rozpočtem, protože mohou jen zkusit štěstí a neinvestovat příliš mnoho času a peněz. Jejich jackpoty a ceny nejsou příliš velké, ale přesto je jejich hraní zábavné.

Jak zkontrolovat volatilitu výherních automatů?

Často je těžké zjistit, které hry mají vysokou nebo nízkou volatilitu. Někdy to online kasina poznamenají v popisu hry, ale často tomu tak není. Často si tedy musíte typ automatu prostudovat sami. Doporučuje se to během hry sledovat. Pokud máte časté, ale malé výhry, máte co do činění s nízkou volatilitou. Vzácné, ale vysoké výhry naznačují, že sloty jsou ty s vysokou volatilitou. Takto můžete objektivně posoudit hru.

Existují některé weby s recenzemi slotů, kde můžete zkontrolovat volatilitu každé hry a zjistit procentuální návratnost hráče (RTP). Dovolte, abychom vám také představili tento důležitý ukazatel.

Co znamená RTP online automatů?

RTP je zkratka „Návratnosti k hráči“. Procento RTP je užitečné pro výpočet, jaká část z celkových sázek je určena pro výhry. Čím vyšší je procento návratnosti, tím více hotovosti mohou hráči očekávat. Přirozeně je štěstí faktorem pro zasažení výherních symbolů výherních automatů. Existuje mnoho kasin, která oznamují své sazby RTP pro výherní automaty.

Kombinace informací o volatilitě a poměru RTP vám pomůže s lepším výběrem hry. Mějte na paměti, že nic není 100% jisté.

Krátký závěr

Protože už víte o volatilitě výherních automatů a sazbách RTP, zkuste své štěstí a vsaďte si, pokud jste plnoletí. Hazardní hry by v první řadě měly být zábavou a nikoli čistým plýtváním penězi. Snažte se si to maličko zjednodušit a třeba právě vy dosáhnete na velké výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet