Co znamená 1×2 v sázení?

Ačkoli to může znít složitě, sázení 1 x 2 spočívá pouze v sázení na výsledek utkání. Říká se jí také sázka na výsledek zápasu. Sázející předpovídá, zda vyhraje domácí tým, zda vyhrají hosté, nebo zda to bude remíza.

Co tedy znamená 1, x a 2? Sázkové kurzy jsou v podstatě ve třech sloupcích – “domácí”, “remíza” a “hosté”. Symbol x znamená remízu. Jednička znamená výhru domácích a dvojka výhru hostů.

Co je vítězná sázka?

Vyhrajete, pokud budete podporovat domácí tým (1) a hostitelé vyhrají. Pokud vsadíte na hostující tým a ten prohraje nebo je výsledek nerozhodný, prohrajete také. Pokud vsadíte x a není to remíza, prohráváte.

Podívejte se na kurzy. Každý konečný výsledek zápasu má svou cenu. Co můžete vyhrát? Potenciální výnosy se vypočítají vynásobením kurzu vkladem.

Příklad sázky 1X2

Domácí tým (tj. 1) má kurz 4,75. Hosté mají kurz 1,67. Na remízu je kurz 4,20. Pokud vsadíte 20 liber na hostující tým, vaše zisky jsou 20 liber x 1,67 = 33,40 liber. Pokud domácí tým vyhraje nebo zápas skončí remízou, o 20 liber přijdete.

1X2 je nejoblíbenější trh

Jak asi tušíte, sázky 1X2 jsou nejoblíbenějším trhem fotbalových sázek. Ale proč? Zaprvé je to poměrně jednoduché na pochopení. Je to také jeden ze starších, tradičnějších přístupů k uzavírání sázek. Je to také atraktivní trh pro profesionální sázkaře, protože je snadné analyzovat “hodnotu” nabízených kurzů a to, zda taková vůbec existuje.

Podívejme se na další příklad, abychom získali podrobnější informace. Řekněme, že jeden tým odehrál sedm domácích zápasů a pět jich vyhrál, jeden remizoval a jeden prohrál. Druhý tým odehrál sedm venkovních zápasů, v nichž pouze jednou vyhrál, třikrát remizoval a třikrát prohrál.

Další rychlý odkaz je na to, jak se těmto dvěma týmům dařilo při vzájemných zápasech. K tomu je třeba jít alespoň několik let zpět. Pokud jeden z nich v nedávném zápase prohrál, dá se očekávat, že bude toužit po vítězství, aby se v žebříčku odrazil zpět. Důležité je také sledovat změny ve složení týmů.

Kombinace více sázek 1X2

Sázku 1X2 nemusíte uzavírat jako jednu. Je možné kombinovat více sázek 1X2 a vytvářet tak akumulátory, trojité sázky nebo dvojité sázky. Tímto způsobem se vaše potenciální výnosy zvyšují.

Tento trh je oblíbený nejen u fotbalistů. Mnoho sázkových kanceláří nabízí tento trh na jakýkoli týmový sport, který může skončit remízou, výhrou domácích nebo hostů. Sázkaři, kteří využívají 1X2, hrají sporty, jako je hokej, kriket a ragby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet