Co znamená sázka na brankovou čáru v sázení?

Sázka na gólovou čáru se zaměřuje na to, kolik bodů / gólů v zápase padne. To se liší od skutečné brankové čáry. V sázení se pojem “čára” vztahuje k rozdělení dvou protichůdných výběrů. Linie se nachází mezi výsledky “ano” a “ne”.

Pokud se setkáte s termínem “přes jednu brankovou čáru”, znamená to, že v zápase padnou nejméně dva góly. Tento konkrétní trh není mezi sázkaři příliš oblíbený, protože návratnost vaší sázky je poměrně malá. Chcete-li mít šanci na značnou návratnost, je cokoli menšího než “více než pět” nebo “méně než pět” neuspokojivé.

Co se v tomto případě stane, když padne přesně pět gólů, například když zápas skončí 4:1? Proto se sázky na gólové čáry zaměřují na to, zda padne více nebo méně než 2,5 nebo 3,5 gólu. Vždy jich bude méně nebo více než tento celkový počet, protože nemůže existovat nic takového jako polovina gólů.

Příklad sázky na gólovou hranici “více/méně” než cokoli nad 3,5 je vzácný, protože podle statistik padají ve většině zápasů maximálně tři góly. To samozřejmě neznamená, že takto sázet nemůžete. Nejlepší je však kontaktovat sázkovou kancelář a požádat o nabídku konkrétních kurzů ještě předtím, než začnete sázet.

Nejlepší čas pro podání sázky na brankovou čáru

Když skóre překročí 2:0 nebo 2:1, můžete najít skutečnou hodnotu v sázce na správné skóre. Některé týmy jsou totiž známé svými silnými útoky a mají tendenci skórovat alespoň dvakrát za zápas. Pokud je štěstí na vaší straně, vyhrajete. Žádná záruka však neexistuje. Každý zná alespoň jeden zápas, kdy jeden z týmů vedl 2:0 a držel útoky na uzdě. Avšak protiútok, ricochet nebo brankář vyrážející na roh a sázka na správné skóre 3:1 může být zničena čtvrtým gólem vítěze.

Existuje také případ, kdy tým vede 3:0 a usiluje o ještě vyšší brankový rozdíl. Chcete, aby vyhráli, protože jste předpověděli výsledek 4:0. Mohou nechat soupeře skórovat, protože jejich koncentrace poklesne.

Fotbal je plný pozdních a nečekaných gólů. Se sázkou na over/under goal line se jich nemusíte tolik obávat.

Uzavření sázky na brankovou čáru

Ne všechny sázkové kanceláře nabízejí sázky na vyšší nebo nižší kurz. Pokud se vám zdá, že v zápase padne hodně gólů, hledejte sázkovou kancelář, která nabízí řadu možností sázek na gólovou čáru. Čím více gólů celkem padne, tím delší kurz můžete očekávat. Pokud jste si jisti, že se bude konat gólová slavnost, měli byste vsadit na vyšší celkový počet gólů.

Pokud naopak neočekáváte mnoho gólů, hledejte over/under maximálně 2,5. Vezměte si over/under 1,5, pokud ho najdete, vzhledem k tomu, že 1-0 je ve fotbale nejčastější skóre.

Abyste se vyhnuli chybě, využijte při sázení online živé přenosy a možnosti včasného výběru peněz. Pokud jste hráli na nízké skóre a hraje se za stavu 1:0, sledujte pozorně průběh zápasu. Pokud se zápas náhle otevře, když se jeden z týmů začne hnát za gólem, vyplaťte peníze. Pozdní gól vše pokazí.

upozornění na brankovou čáru

Spekulativní sázení

Zájemci o spekulativní sázky by si měli přečíst o obskurních ligách. V Evropě má ruská nejvyšší liga nejnižší počet gólů. Téměř v polovině zápasů padnou dva nebo méně gólů. Na opačném konci tohoto spektra se nachází Rakousko a Turecko. Zhruba 40 % zápasů v jejich nejvyšších divizích má průměr alespoň čtyř gólů v utkání. Právě na ně je třeba dávat pozor, od jediného výsledku 4:0 až po napínavou remízu 2:2.

Asijský handicap

Jednou ze zajímavých forem sázení na góly je asijský handicap. Umožňuje pokrýt dva výsledky jednou sázkou. Dostanete jeden kurz, který vám umožní vypočítat potenciální výhry, ale vaše sázka se rozdělí tak, aby pokryla dva tipy. Kdybyste chtěli totéž provést pomocí tradiční sázky na linii branek, museli byste uzavřít dvě samostatné sázky za dva různé kurzy. Asijský handicapový trh je také známý jako trh “alternativních gólů”. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet