Gruzie vs Česká republika Předpověď: 22/6/2024

Tuto sobotu se Gruzie a Česká republika utkají v klíčovém kvalifikačním zápase na Euro 2024.

Gruzie
Gruzie se snaží vzpamatovat z porážky 3:1 od Turecka v předchozím kvalifikačním zápase na Euro 2024. V tomto utkání měla Gruzie 44 % držení míče a vystřelila 14krát, z toho pětkrát na branku. Jediným střelcem Gruzie byl Georges Mikautadze, který se trefil ve 32. minutě. Turecko bylo agresivnější, mělo 22 střel, z nichž osm bylo na branku, a góly vstřelili Mert Müldür, Arda Güler a Kerem Aktürkoğlu.

Pod vedením trenéra Willyho Sagnola Gruzie v posledních šesti zápasech vstřelila celkem 9 gólů, což je průměrně 1,5 gólu na zápas.

Česká republika
Česká republika se snaží vzpamatovat z porážky 2:1 od Portugalska v posledním kvalifikačním zápase na Euro 2024. Měli pouze 26 % držení míče a pět střel, z nichž jen jedna byla na branku. Lukáš Provod skóroval za český tým v 62. minutě, ale také si připsali vlastní gól od Robina Hranáče. V útoku bylo Portugalsko aktivnější, mělo 19 střel, z nichž osm bylo na branku, včetně pozdního gólu od Francisca Conceição.

Poslední zápasy České republiky byly bohaté na góly, s 22 góly v posledních šesti zápasech, což je průměrně 3,67 gólu na zápas, přičemž soupeři přispěli pěti z těchto gólů.

Předpověď
Vzhledem k nedávným výkonům obou týmů může být pro Gruzii obtížné udržet Českou republiku, která se očekává, že skóruje. Předpovídáme těsný zápas s vítězstvím České republiky 1:0.

Odborníci předpovídají, že v zápase padne více než 1,5 gólu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet