Co je to handicap?

Sportovní sázkaři mohou využívat různé trhy (možnosti sázek) k předpovídání výsledků událostí. Jedna z nejčastěji používaných možností se nazývá handicap a platí nejen pro fotbal, ale také pro basketbal, volejbal, hokej a řadu dalších sportů. V tomto článku vám vysvětlíme, co je to handicap, a uvedeme příklady, které vám pomohou se s tímto oblíbeným trhem seznámit.

Co je to možnost handicapu?

Když má jeden tým velkou převahu nad druhým, mohou online sázkové kanceláře poskytnout outsiderovi umělou výhodu. Jinými slovy, výsledek ve sportovním utkání začíná góly nebo body ve prospěch outsidera. Tomu se ve sportu říká také handicap.

Výběrem sportovního zápasu zjistíte, zda je na něj nabízen handicap. Pokud je tato možnost k dispozici, uvidíte, s jakým skóre událost začíná. Tyto typy sázek jsou obvykle spojeny s dobrými kurzy a mezi hráči jsou oblíbené. Pokud vám to stále nedává smysl, čtěte dál. Zde je příklad.

Jak uzavřít sportovní sázku s handicapem?

Abyste snáze pochopili, jak uzavřít handicapovou sázku, uvádíme příklad fotbalového zápasu, kde je tato možnost k dispozici. Řekněme, že se na stadionu utkají tým 1 a tým 2. Hostující tým je outsiderem, takže handicap začíná skóre 0:2 pro něj. Pokud domácí tým vyhraje zápas 1:0, celkové skóre s handicapem bude 1:2 a vy stále vyhrajete. Pokud však domácí tým vyhraje 3:0, prohrajete, protože celkové skóre bude 3:2.

Existují případy, kdy skóre s hendikepem začíná větším gólovým náskokem outsidera. V takovém případě je dobré přemýšlet o tom, kolik gólů domácí tým vstřelí a zda bude schopen zápas otočit. Obecně je vše velmi jednoduché a stačí si tuto možnost vyzkoušet, abyste ji lépe poznali.

Které online sázkové kanceláře nabízejí možnost handicapu?

Téměř všechny online sázkové kanceláře zahrnuly do svých trhů sportovních sázek možnost handicapu.

Závěr

Nezapomeňte, že tento trh se vztahuje nejen na fotbal, ale i na mnoho dalších sportů. Můžete také sledovat výhodu týmu nebo hráče a uzavřít sázku. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet