Jak hrát Baccarat?

Baccarat se hraje v mnoha fyzických i online kasinech. V překladu “Baccarat” znamená nula, protože karty král, dáma, jack a desítka vám přinesou přesně 0 bodů. Pokud se chcete naučit hrát Baccarat, čtěte dál. V našem průvodci se dozvíte, jaká jsou pravidla této hry, jaké možnosti nabízí a v neposlední řadě získáte několik cenných rad.

Základní pravidla Baccaratu

Celosvětově se uznává, že klasická verze Baccaratu se nazývá Punto Banco. Budeme hovořit i o dalších verzích, ale nyní se podívejme na nejběžnější verzi Baccaratu. Hra začíná s 6 balíčky nebo 8 balíčky, v závislosti na verzi. Všechny balíčky obsahují 52 karet. Na stole je celkem 14 míst, ale 13. místo zůstává z pověrčivosti prázdné. Ve hře jsou také 3 krupiéři.

Skutečný Baccarat začíná rozdáním 2 listů, jednoho pro hráče a druhého pro krupiéra. Ostatní hráči se vsadí, který list bude silnější, zda ten dealerův, nebo hráčův. Lze předvídat stejný výsledek a následně nový list. Karty jsou uloženy v uzavřené krabici, ze které jsou vyjmuty a rozdány.

Pokud má hráč pět nebo méně než pět bodů, může si vzít třetí kartu. Krupiér si také může vytáhnout kartu podle toho, kolik bodů získal. Například pokud je jeho počet bodů mezi nulou a dvěma, může si také vytáhnout třetí kartu.

Za očíslované karty od 2 do 9 získáte počet bodů uvedený na kartě. Král, dáma, valach a desítka přinášejí 0 bodů. Eso ve hře se počítá jako 1 bod. Výhodnější je vsadit na silnější karty krupiéra, protože kasino má téměř vždy výhodu. Nejobtížnější je vsadit na remízu, protože k ní dochází jen zřídka.

Zakladni pravidla Baccaratu

Jaké typy Baccaratu existují?

Kromě klasického Baccaratu – Punto Banco existuje několik dalších variant této hry, které si krátce představíme. Najdete je v kamenných i online kasinech. Místo abychom ztráceli čas, zaměříme se na nejběžnější z nich:

Chemin De Fer

Jedná se o rozšířený francouzský Baccarat, který se od standardní verze liší tím, že zde není krupiér. Jeho funkce přebírá jeden z hráčů u stolu a hrací pole je vyrobeno ze železa. Co se týče hodnoty karet a dalších možností, zůstávají stejné. Chemin De Fer je běžnější v kamenných kasinech, ale je k dispozici i online.

EZ Baccarat

Do této odrůdy Baccaratu bylo přidáno několik druhů sázek. Máte například možnost předpovědět, zda při losování třetího listu obdržíte 8 bodů a zda hráč toto číslo vybere. Ostatní pravidla jsou stejná jako u Punto Banco, ale doplňky této verze pro vás mohou být velmi lukrativní.

Další verze hry Baccarat

Možná vás zaujmou i hry Three Card Baccarat, Super Pan 9 a Baccarat En Banque, jejichž pravidla se příliš neliší od klasické verze této stolní hry. Můžete se po nich poohlédnout u nejlepších sázkových kanceláří a vsadit si s reálnými penězi nebo vyzkoušet demoverze.

Kde si můžeme vsadit na Baccarat?

V online kasinech Efbet, Winbet, Bet365, Palms Bet nebo Poker Stars najdete Baccarat o skutečné peníze. Hra je k dispozici i naživo, takže můžete sázet se skutečným krupiérem. Jedná se o jednu z nejběžnějších her, o které jsme vám chtěli na našich stránkách povědět vše. Doufáme, že vás to zaujalo, a těšíme se na další příspěvky na toto téma v našich nových článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet