Jak mohu provést vklad do Slotv přes Skrill?

Online kasino Slotv umožňuje provádět vklady mnoha různými způsoby. Jedním z nejrychlejších je použití elektronické peněženky Skrill, ale musíte si vytvořit účet. Vklad se provádí velmi snadno a vše probíhá v reálném čase, takže nebudete muset dlouho čekat, než uvidíte své prostředky na účtu. Jak provést vklad ve Slotv prostřednictvím Skrillu, vám vysvětlíme níže.

Pokyny k vkladu na Slotv Skrill
Není nic jednoduššího než vkládat v kasinu SlotV prostřednictvím elektronické peněženky Skrill. Pokud nemáte účet v platebním systému, můžete si ho vytvořit během několika vteřin po registraci. Nyní se podívejme na kroky k dobití vašeho účtu v elektronickém kasinu, abyste mohli začít hrát.

  • Přihlaste se na webové stránky SlotV;
  • Zadejte uživatelské jméno a heslo;
  • Klikněte na odkaz “Pokladna”, který se zobrazí na obrazovce;
  • Z uvedených metod vyberte možnost “Skrill”;
  • Zadejte částku, kterou chcete vložit;
  • Zadejte e-mail, který jste použili k registraci u služby Skrill;
  • Potvrďte vklad.


Při vkladu prostřednictvím služby Skrill můžete být požádáni o zadání ověřovacího kódu, který obdržíte prostřednictvím SMS na číslo, které jste použili při registraci do elektronické peněženky. Po zadání tohoto kódu můžete převést vybranou částku na svůj účet SlotV.

Jaké jsou další způsoby vkladu ve Slotv?

Vaše země určuje dostupné platební metody. Je jich poměrně málo, přičemž mezi hlavní patří bankovní karta, Neteller, ecoPayz, Perfect Money, Trustly a Paysafecard.

Zajímavé je, že můžete provést vklad v kryptoměně. Svůj účet si můžete dobít v Bitcoinech, Litecoinech, Etherech, Dogecoinech a několika dalších digitálních aktivech. Vklad bude na váš účet připsán okamžitě.

Věříme, že tento průvodce byl užitečný, a přejeme vám úspěšnou zkušenost se Slotv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet