Jak získat přístup k pozastavenému účtu Betano

Jedna z nejrychleji rostoucích sázkových kanceláří v hazardním průmyslu, Betano, se stala populární v Brazílii, Německu, Portugalsku, na Kypru a nejnověji i v Bulharsku. Díky tomu někteří hráči zjistili, že jejich účty jsou pozastaveny, a zajímalo by je, jak se k nim dostat. Řešení závisí na důvodu pozastavení. Více se o tomto tématu dočtete v tomto článku.

Účet Betano zablokovaný kvůli nesprávnému heslu

Pokud při přihlašování do Betano několikrát zadáte špatné heslo, může být váš účet dočasně pozastaven. Pokud jste heslo zapomněli, nepokoušejte se ho uhodnout. Použijte raději funkci obnovení hesla. Zde naleznete návod, jak obnovit své přihlašovací údaje a bez problémů se přihlásit:

  • Stiskněte tlačítko “Přihlásit” v pravé polovině;
  • Klikněte na modrý odkaz “Forgot password”;
  • Zadejte svůj e-mail do pole “Email”
  • Zadejte své datum narození;
  • Klikněte na tlačítko “Další”;

Obdržíte e-mail s pokyny k obnovení hesla. Postupujte podle nich a budete moci zadat nové heslo pro přihlášení. Od této chvíle nebudete mít s přihlašováním žádné problémy.

Účet Betano pozastaven kvůli nesrovnalostem

Pokud je důvodem porušení zásad společnosti Betano, musíte se obrátit na podporu, abyste zjistili, o jaké konkrétní porušení se jedná. Sázková kancelář nemá ve zvyku omezovat účty, ale udělá to, pokud se snažíte manipulovat se systémem a hrubě porušujete její podmínky.

Proto všem hráčům doporučujeme, aby si před zahájením sázení přečetli podmínky. Provozovatel neumožňuje uživatelům mít několik účtů na jedno jméno a nebude tolerovat pokusy o krádež dat, neoprávněný přístup na stránky a další. Pokud jste porušili jakékoli podmínky, s velkou pravděpodobností vám omezí přístup na stránky a možná vám i smaže účet.Závěr
Tento článek poskytl podrobnosti o přístupu k pozastavenému účtu Betano a o některých možných důvodech omezení herních účtů. V případě jakýchkoli dalších otázek týkajících se pozastaveného účtu Betano je nejlepší kontaktovat jejich tým podpory. Zaměstnance společnosti můžete kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu. Pokud to bude možné, pomohou vám problém vyřešit. Na závěr přejeme všem, kteří sázkovou stránku navštíví, hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet