Jaké jsou různé typy pokerových turnajů?

V současné době existuje mnoho různých pokerových turnajů, z nichž mnohé si můžete zahrát online. Pokeroví fanoušci se mohou utkat s nejlepšími hráči na světě a také získat obrovské ceny.

Obliba této slavné karetní hry není náhodná. V tomto článku uvedeme nejznámější typy turnajů a přidáme několik stručných informací o každém z nich.

Sit & Go pokerové turnaje

Jeden z nejoblíbenějších pokerových turnajů se nazývá Sit & Go a lze jej hrát jak na místě, tak online. Nemá předem stanovený čas zahájení. Začíná, jakmile jsou všechna místa obsazena. Existuje několik variant Sit & Go, které zahrnují placené nebo satelitní turnaje. Jsou oblíbené u mnoha hráčů a vždy s sebou nesou divoké emoce.

Jedním z typických rysů je, že prize pool, který mají hráči k dispozici, může být třikrát vyšší než částka vybraná ze vstupních poplatků účastníků. Turnaje Spin & Go hrají 3 lidé a před začátkem hry se náhodně roztočí a vytvoří se výherní fond. Tyto turnaje lze nalézt také na specializovaných pokerových stránkách na internetu.

Sedni a jdi poker



Shootout turnaje

Tyto turnaje se hrají u mnoha stolů, ale na rozdíl od ostatních se hráči nepřesouvají od stolu ke stolu. Zůstávají až do konce v závislosti na počtu vyřazených soupeřů. Tento typ pokerové soutěže má dvojnásobnou, trojnásobnou a čtyřnásobnou verzi, přičemž každá má svá specifika. Pokud se tedy rozhodnete zúčastnit rozstřelu, je dobré se seznámit s jeho souborem pravidel.

Turnaje Heads Up

Tyto pokerové hry hrají dva lidé proti sobě. Na rozdíl od jiných pokerových turnajů zde není povolena pozdní registrace hráčů. Vyřazovací systém vede k tomu, že v jednotlivých kolech přežije jeden hráč. Jinými slovy, hrajete u jednoho stolu a očekáváte svého dalšího soupeře. V okamžiku, kdy prohrajete, přestáváte se turnaje účastnit a musíte čekat na další šanci hrát.

Hlavy pokeru



Turnaje s více stoly

Všichni účastníci začínají se stejným počtem žetonů. Hrají u různých stolů a přesouvají se od jednoho ke druhému. Hlavní myšlenkou je brát soupeřům jejich žetony. Jsou také známé jako turnaje MTT a zahrnují vyřazování stolů, stůl po stole. Hráči se přesouvají k jinému stolu, dokud není každý z nich vyřazen. Na konci zbývá poslední stůl. Abyste získali výhru, musíte vyhrát žetony ostatních.

Vícestolové turnaje



Fázované turnaje


Tento typ turnaje je specifický tím, že některé úrovně pro začátečníky začínají a končí v různých časech pro různé zúčastněné skupiny, než přijde závěrečná fáze. Každá fáze začíná v jiný čas a vy se můžete rozhodnout, kdy začnete hrát. Na konci se proti sobě postaví poslední zbývající účastníci ve skupině. Fázové turnaje jsou u mnohých oblíbené, protože umožňují nastavit si čas bez omezení.

Shrnutí

Existuje mnoho dalších typů pokerových turnajů, ale ty, o kterých jsme vás informovali, patří na online pokerových platformách k těm nejběžnějším. Všechny se vyznačují obrovskými výherními fondy, a to je pro sázkaře dobrá zpráva. Zde na našich webových stránkách najdete celou řadu provozovatelů hazardních her, kteří výše zmíněné pokerové turnaje nabízejí, takže pokud jste fanoušky této hry, můžete se zaregistrovat. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet