Jaký je význam Sázky bez remízy?

Pokud se sázením teprve začínáte nebo se v jeho detailech příliš nevyznáte, bude vám losování bez sázky připadat složité, možná dokonce nesmyslné. Ve skutečnosti je však poměrně jednoduchá na pochopení. Mnoho sázkařů nechce riskovat. Tento typ sázky umožňuje vsadit buď na “domácí”, nebo na “hosty” na trhu se třemi výsledky, přičemž třetí možností je remíza. Tato možnost je vyloučená, což znamená, že pokud dojde k remíze nebo nerozhodnému výsledku, sázející dostane všechny své peníze zpět.

Při uzavírání těchto typů sázek neočekávejte atraktivní kurzy. Vzhledem k nižšímu riziku a typu sázkového trhu budou kurzy s největší pravděpodobností sníženy. Proto mají obvykle správné skóre nebo vítěz lepší kurzy než sázkové trhy jako dvojitá šance nebo remíza bez sázky.

Není k dispozici všude

Ne všechny sázkové kanceláře mají u různých sportů možnost nesázet na remízu, a to hlavně proto, že tenis, basketbal a další populární sporty nemohou skončit remízou. Mají jedinečná pravidla, jako je například tiebreak v tenise nebo se přidává více času. U fotbalu a dalších vybraných sportů tak zůstává možnost remíza bez sázky.

Některé sázkové kanceláře mohou nabízet tento typ sázky na celý zápas, stejně jako na první a druhý poločas zápasu.

Kromě fotbalu je oblíbeným sportem, který může skončit remízou, také kriket. Mezi další patří americký fotbal, šachy, australská pravidla, box, lední hokej, dostihy a další dostihové sporty. Aby se zabránilo příliš dlouhým zápasům nebo závodům, mají některé z těchto sportů zvláštní pravidla. Tato pravidla navíc zajišťují, aby zápas neskončil remízou.

Pokud ve sportu, jako je sumo, dojde k remíze, zápasy jsou obvykle zrušeny nebo přeloženy, případně jsou přidány další přestávky.

Příklady sázky bez remízy

V této části uvádíme příklad tohoto typu sázky. Řekněme, že si chcete vsadit na zápas mezi Southamptonem a Tottenhamem Hotspur. Níže jsou uvedeny kurzy na každý ze dvou výsledků tohoto hypotetického zápasu:

Tottenham Hotspur – 7/10 (1.70)

Southampton – 21/20 (2.05)

Pokud bychom hovořili o trhu se sázkami na vítěze zápasu, kurzy by vypadaly následovně:

Tottenham Hotspur – 29/20 (2.45)

Southampton – 21/10 (3.10)

Šance se snižují, protože je vyloučen výsledek “remíza”.

Pokud vsadíte 20 liber na vítězství Spurs na sázkovém trhu “remíza bez sázky” a vaše předpověď bude správná, získáte celkem 41 liber. Pokud zápas skončí remízou, dostanete svou sázku 20 zpět. V případě výhry Southamptonu o ni přijdete v plné výši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet