Kaizen Gaming oficiálně oznámila, že e Betano stává oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America™️ 2024

Společnost Kaizen Gaming je jednou z největších Game Tech společností, a to i v celosvětovém kontextu. Stává se tak oficiálním partnerem CONMEBOL, Confederación Sudamericana de Fútbol, čímž dosáhla historického milníku v působení na území Latinské Ameriky. Samotné partnerství bude trvat až do roku 2028, což zdůrazňuje závazek, jaký si Kaizen Gaming dala. Hlavním cílem je co nejvíce zpříjemnit fotbalová utkání pro fanoušky na celém kontinentu.

CONMEBOL Copa America™️ 2024 se bude odehrávat na stadionech po celých Spojených Státech Amerických, konkrétně od 20. června do 12. července. Na šampionátu se sejdou ti největší talenti a nejvášnivější fanoušci. Ti budou mít možnost sázet skrze oblíbenou platformu Betano a okořenit si tak celkový zážitek z turnaje.

George Daskalakis, generální ředitel a zakladatel společnosti Kaizen Gaming se nechal slyšet: “Jsme velice nadšeni, že můžeme táhnout za jeden provaz s CONMEBOL, suverénně nejuznávanější institucí latinskoamerického fotbalu. Naše partnerství je nejen důkazem naší vášně pro fotbal a tento region, ale také vyzdvihuje náš závazek neustále přinášet inovace a dokonalost do tohoto sektoru. Naším cílem je zpříjemnit fanouškovské zážitky a dostat je na novou úroveň prostřednictvím zodpovědného hraní spolu s nezapomenutelným zážitkem z jednotlivých zápasů.

Alejandro Dominquez, prezident CONMEBOL, řekl: “Jsme nadšeni, že můžeme uvítat společnost Kaizen Gaming a její značku Betano jako oficiálního partnera pro tento ročník CONMEBOL. Jejich závazek k fotbalu a inovacím naprosto souzní s naší vizí o budoucnosti sportu v Latinské Americe. Společně plánujeme dodat fotbalovým fanouškům mimořádné zážitky, a to po celém kontinentu.“

Mimo CONMEBOL Copa America™️ 2024 zahrnuje spolupráce i další známé soutěže pod hlavičkou CONMEBOL, včetně CONMEBOL olympijského turnaje, CONMEBOL Copa America Women, CONMEBOL Copa America Futsal Men and Women, CONMEBOL Copa America Beach Soccer, CONMEBOL U2O Men and Women, CONMEBOL U20 Futsal Men and Women a CONMEBOL U2O Beach soccer. Tato rozsáhlá dohoda dokazuje neskutečné odhodlání společnosti Kaizen Gaming podpořit fotbal na všech úrovních a napříč různými demografickými skupinami.

O CONMEBOL Copa America 2024™️

CONMEBOL Copa America 2024™️ se bude hrát ve Spojených Státech Amerických a zúčastní se ho celkem 10 týmů CONMEBOL a 6 dalších týmů z Concaf. Tento tradiční turnaj pořádají obě konfederace. Šest týmu z Concaf se kvalifikuje pomocí Ligy národů Concaf ročníku 2023/24. Po dokončení skupinové fáze následní vítězové jednotlivých skupin Ligy A postoupí do čtvrtfinále, kde jim byli přiřazeni čtyři nejvýše postavené týmy z Concafu, z čehož byly utvořeny tyto zápasy: Mexiko vs. Honduras, Spojené Státy Americké vs. Trinidad a Tobago, Kanada vs. Jamajka a Kostarika vs. Panama. Čtvrtfinále se bude hrát již 16. až 21. listopadu, poté se rozhodne na základě celkového skóre a vítěz každého ze zápasů se automaticky kvalifikuje na Copa America 2024 CONMEBOL. O zbývajících dvou účastnících Concafu rozhodne zápas Play-in mezi poraženými týmy ze čtvrtfinále. Tento Play-in se uskuteční už v březnu 2024. Ve 48. ročníku jedné z nejvýznamnějších soutěží na kontinentu se podruhé v historii samotného turnaje představí 16 týmů – což je stejný počet jako hostil i ročník 2016, jež se shodou náhod zrovna tak konal ve Spojených Státech Amerických. Na hřiště nastoupí 10 jihoamerických držitelů titulů FIFA World Cup™️ spolu s těmi největšími hvězdami světového fotbalu, kteří v červnu a červenci 2024 odehrají 32 zápasů na tomto turnaji.

O projektu Rocking the Continent

CONMEBOL Copa America™️ má ohromující dosah, dokáže vše rozpohybovat, rozvířit emoce a rozbušit srdce fanoušků. Právě díky ní vlají vlajky, napínají se sítě a burácení tribuny a celé stadiony. Na její historii je hrdý celý kontinent a pro fotbal vždy taháme za jeden provaz. Tato soutěž má sílu probudit tu nejlepší možnou verzi toho, co jsme: fotbal, historie, radost a vášeň.

Informace o Kaizen Gaming / Betano

Kaizen Gaming patří mezi ty největší Game Tech společnosti na světě. Soustředí se na technologie a své zákazníky. Také si dává za cíl neustále zlepšovat zážitek ze sázení, které poskytuje milionům zákazníků po celém světě. Hlavní je bavit fanoušky zábavným a bezpečným způsobem.

Kaizen Gaming vlastní známou online sportovní a herní značku Betano, která je úspěšná na evropském a latinskoamerickém trhu. Nedávno také expandovala do Afriky a Severní Ameriky skrze Nigérii a Ontário. Ve společnosti pracuje více než 2 300 lidí ve všech zemích, kde má zprostředkovává své služby.

Kaizen Gaming je považován za jednoho z lídrů na globálním trhu sportovních sázek a her, což jen opravňuje zisk několika významných ocenění v herním průmyslu, včetně celosvětového prvenství v zisku pěti trofejí za jediný rok na EGR Operaor Awards 2023 (“Nejlepší sázková kancelář“ , „Marketingová kampaň roku“ , „Mobilní sportovní produkt roku“ , „interní produkt roku“ , „Nejlepší live sázky“).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet