Kdo je vlastníkem společnosti Betway?

Betway je značka, která vznikla v roce 2006 na Maltě a která rychle rozšiřuje své služby v Evropě a dalších částech světa. Online sázková kancelář má licence ve Velké Británii, na Maltě, v Itálii, Německu, Španělsku, Dánsku, Švédsku, Jižní Africe a Mexiku.

V tomto článku se s vámi podělíme o to, kdo je vlastníkem společnosti Betway, a o další zajímavé informace o této společnosti.

Jak se vlastník jmenuje?


Betway vlastní společnost Super Group. Generálním ředitelem sázkové kanceláře je Anthony Werkman, který se vedení společnosti Betway ujal v roce 2013. Narodil se v Jihoafrické republice a v oblasti hazardních her působí od roku 2000. Werkman vystudoval politiku a ekonomii v Jihoafrické republice a je zodpovědný za propagaci značky hazardních her.

Společnost Betway má sídlo na Maltě a pobočky v Londýně a Madridu. Společnost zaměstnává více než 1 900 lidí, kteří obsluhují zákazníky v Evropě, Africe a Americe. Zaměstnanci pracují v různých oblastech, včetně programování, podpory, reklamy a marketingu, práva atd. Všechny činnosti jsou prováděny na úrovni nejvyšších mezinárodních standardů.

Koho Betway sponzoruje?

Jistě vás nepřekvapí, že Betway je jedním z největších sponzorů v oblasti sportu. Společnost je partnerem slavných fotbalových týmů West Ham, Leicester, Werder Brémy, Schalke 04 a Eintracht Frankfurt. Kromě toho značka zdobí dresy týmů NBA, jako jsou Golden State Warriors a Chicago Bulls. Díky tomu je jméno provozovatele hazardních her známé po celém světě. Mnoho lidí se o společnosti Betway dozvědělo díky sponzorství uvedených sportovních týmů.

Závěr
Toto bylo to nejdůležitější o společnosti Betway a doufáme, že informace byly pro naše návštěvníky užitečné. Přejeme vám hodně štěstí a jsme si jisti, že vaše výhry nepřijdou pozdě. Navštivte nás, abyste se dozvěděli nejžhavější novinky o hazardních hrách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet