Kolik je minimální vklad v 1xbet?

Jedná se o platformu s jedním z nejnižších minimálních vkladů, který začíná již na 1 €. Může se lišit v závislosti na příslušné platební metodě. Platforma přijímá debetní a kreditní karty Visa a Mastercard. K dispozici je mnoho platebních metod. Mezi další oblíbené možnosti patří Neteller, Skrill a EcoPayz. Další možností je Paysafecard. Platforma přijímá také Sofort a Giropay. Pokud je vaším hlavním hlediskem rychlost, jsou elektronické peněženky mnohem lepší než karty.

Platforma přijímá bankovní převody a dokonce i šeky pro provádění vkladů. Tyto metody jsou určeny pro trpělivé uživatele. Nepodporují výběry, takže pro ně musíte použít karty nebo elektronickou peněženku.

Je zvláštní, že 1xbet nepřijímá PayPal. Existují informace, že PayPal s nimi nefunguje, ale nebylo to ověřeno. S tolika dalšími elektronickými peněženkami, z nichž si můžete vybrat, vám PayPal pravděpodobně chybět nebude. Na druhou stranu, pokud je to vaše jediná elektronická peněženka, budete si muset vybrat z karet nebo bankovního převodu.

Visa a Mastercard nejsou jediné přijímané karty. Provozovatel přijímá i Diners Club, American Express a mnoho dalších značek. Mnoho provozovatelů hazardních her přijímá pouze karty Visa a MC, takže se nejedná o standard. Některé karty web přijímá pouze v případě, že jejich držitel žije v určité zemi. Jinými slovy, ne všude jsou přijímány všechny karty.

Velkou výhodou 1xBet je vysoká rychlost zpracování výběrů. Jakmile jeden iniciujete, nebudete muset dlouho čekat. Někdy jsou zpracovány během několika minut. Obecně je rychlost srovnatelná s rychlostí, kterou nabízejí William Hill, Betway a další renomovaní operátoři. Samozřejmě záleží také na způsobu platby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet