Jak ověřím svůj profil na MekurXtip?

Potom co jste se jistě úspěšně zaregistrovali u tohoto online kasina je na místě ověřit váš herní účet. Jak to tedy udělat?

Na začátek je dobré říci, proč takový váš účet vůbec ověřovat. V zásadě jde o to, že tím získáte bonusy, možnost nastavení herních limitů a celkově bude váš profil působit věruhodnějším dojmem než bez ověření. Navíc dříve nebo později budete muset váš účet ověřit, protože na tomto oline kasinu MerkurXtip je nastavena doba 30 dní, po kterou máte možnost provést již zmiňované ověření účtu. Pokud tak do 30 dnů neučiníte, váš účet bude automaticky smazán. To přináší zbytečné komplikace, protože si budete muset založit nový účet, což zřejmě není příliš výhodné. Doporučení je váš účet co nejdříve ověřit. Jak ho tedy jednoduše ověřit?

Ověření účtu u online kasina MerkurXtip je naprosto jednoduché. Stačí kliknout na váš účet, kde je napsáno vaše herní jméno a zůstatek na účtu. Váš účet naleznete hned vlevo od velkého zeleného rámečku, ve kterém je napsáno “vklad“. Po kliknutí na vedení vašeho účtu se vám zobrazí přehledná tabulka, ve které mimo ověření účtu naleznete spoustu užitečných a zajímavých údajů. Na levé straně této tabulky naleznete tři nejdůležitější kategorie: Bankovní+ Odměny / Promo akce; Můj účet. V tuto chvíli stačí pouze vybrat záložku “Můj účet“. Následně se vám zobrazí dalších pět podkategorií, z nichž jedna, konkrétně druhá ze shora, je právě “Ověření účtu“.

Po kliknutí na tuto podkategorii se vám zobrazí samotné metody ověření. Jsou zde celky 4 věci, které je potřeba ověřit. První z nich je vaše identita. Tu lze ověřit pouze pomocí Bank iD. To samé platí i u druhé položky, kterou je ověření platebního účtu. Jak vidíte, je zde pouze jediná možnost ověření skrze již zmiňované Bank iD. Ideální je si založit toto bank iD, samozřejmě v případě, že ho ještě založené nemáte. V případě, že toto Bank iD ještě nemáte stačí vyhledat ve vašem prohlížeči tento název a jednoduše si toto iD u této společnosti založit. Proces registrace je zde jednoduchý a nezaber vám více než 5 minut. Poté už vám stačí pouze v online kasinu MerkurXtip ověřit pomocí Bank iD tyto dva požadavky a máte splněno. Třetí věc, kterou musíte v tomto kasinu ještě ověřit je vaše telefonní číslo. Stačí pouze kliknout na “Ověřte pomocí SMS“ a zadat své telefonní číslo. Do pár sekund vám dorazí SMS s číselným kódem, který jen zadáte v kasinu MerkurXtip a číslo máte ověřené. Poslední položkou jsou herní limity. Ty i každý nastaví dle svých uvážení. Pokud víte, že máte sklony k nekontrolovatelnému hraní a nemáte žádné hranice, doporučuje se tyto hranice zvážit a popřípadě nastavit tyto herní limity.

Jak vidíte, proces ověření vašeho účtu není složitý, naopak je velmi jednoduchý a přehledný. To opět dokazuje, že kasino MerkurXtip patří mezi špičku v oboru hraní na internetu. Tato společnost dělá vše pro bezpečné a zároveň zábavný hraní. Proces ověření patří mezi jednu z nejdůležitějších věcí při hraní hazardních her. MerkurXtip si opět zaslouží uznání. Navíc toto ověření přidává na důvěryhodnosti této společnosti, takže se nemusíte ničeho obávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet