Kdo je majitelem MerkurXtip kasina v České republice?

Také vás někdy napadlo, kdo je vlastně vlastníkem kasina MerkurXtip? Pokud ano, tak je to skupina Gauselmann Group. Moto této skupiny je: dědictví inovací a her. Tato společnost byla založena v roce 1957, kdy její tehdejší majitel Paul Gauselmann začal pouze se 17 jukeboxi.

 Za zmínku stojí, že jeho finanční možnosti byly značně omezené, ale přesto investoval. Paul se proslavil již dříve, protože vymyslel ovladač na jukebox, který byl předtím dostupný pouze v USA. Díky Paulovi byl tedy k mání i v tehdejším Německu. Toto byl Gauselmannův první patent, dálkovým ovladačem to samozřejmě neskončilo. Celkem vymyslel přes 300 patentů. Jeho schopnost vytvářet a inovovat se stala hlavním pohonem pro vznik této mezinárodní skupiny. Klíčovou vlastností je inovování kvalitních her tak, aby byl zákazník maximálně spokojený s poskytnutými službami. Všichni zaměstnanci dělají vše proto, aby hraní bylo kvalitní, je to cítit z jejich chování.

 Skupina Gauselmann se dělí na dvě hlavní obchodní části. První z nich je MerkurXtip, která se stará o výrobu, inovování a prodej herních automatů. Zabývá se také zprostředkováváním online kasina. Mimo to se také zaměřuje na sportovní sázení, hotovostními a ticketingovými aktivitami a finančními službami. Druhá je čistě obchodní část, která řídí herny a kasina. Zajímavostí je, že společnost má svá kasina například i na výletních lodích. Stará se také o chod všeho, co je online, to znamená o provoz online kasin a online sportovních sázek.

 Skupina Gueselmann nabízí také vývoj herního softwaru, provozování heren po celé Evropě, správu sportovních sázek nebo také výrobu herních automatů. Dalo by se říci, že tato skupina je pod značkou MerkurXtip, a to více než 65 let. Je neuvěřitelné, jak čas rychle letí. MerkurXtip patří mezi naprostou šičku v poskytování online zábavy. Jejich služby jsou na nadstandartní úrovni. Tato společnost nabízí širokou paletu toho, jak můžete hrát, a přitom si užívat spoustu zábavy. Mezi provozované služby patří herní automaty, hazardní hry a obecně hry o peníze a sportovní sázky. Samozřejmě nesmí chybět online verze kasina. To zajišťuje, že si můžete bez jakýchkoli bariér zahrát svojí oblíbenou hru, klidně i z pohodlí vašeho domova. Tato myšlenka naprosto souzní z hlavní a původní vizí této úžasné společnosti. Pokouší se svým zákazníkům dopřát ten nejlepší, nejpohodlnější a nejinovativnější herní zážitek, se kterým jsou zákazníci neskutečně spokojení a očividně si vede skvěle.

 MerkurXtip je mezi prvními, co se týče hazardních her, které nějak souvisí s losováním o peníze. Zaměřuje se zejména na hazardní hry, což je asi pochopitelné, vzhledem k tomu, že se jedná o kasino. Vzhledem k věruhodnosti této společnosti se ani nemůžeme divit, že zažívá takovýto úspěch. Jimi poskytované služby jsou služby té nejvyšší kvality. Tato společnost je profesionální a může se pochlubit bezpečným hraním, který již učinilo tisíce lidí opravdu šťastnými. Zdá se být až k nevíře, kam se tato společnost za 65 let dostala. Na začátku neměl její majitel Paul Gausemann dostatek peněz na investování do společnosti a dnes se bavíme o špičce herního a hazardního průmyslu v celé Evropě. Tato společnost si jednoduše zaslouží obrovské uznání za to, jak vysokou kvalitu služeb už dlouhá léta zprostředkovává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet