Mohu do kasina MerkurXtip vložit peníze pomocí Skrill?

Skrill v posledních letech udělal velký pokrok. To má za následek jeho rozšíření do celého světa. Výjimkou není ani Český republika. Co to tedy vůbec Skrill je? Jaké služby svým zákazníkům nabízí? Jaké jsou jeho výhody?

Tato společnost byla oficiálně založena roku 2001 a to pod názvem Moneybookers. V průběhu let se její název postupně měnil až k dnešní podobě, což je Skrill. Hlavní sídlo měla v Londýně, ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska. Zajímavé je, že ve firmě samotného Skrillu se v průběhu let měnilo několik vlastníků. Přelom však nastal v roce 2015, kde společnost získala skupina Optimal Payments. Tato skupina se poté přejmenovala na Paysafe Group. V roce 2018 se ze Skrillu stala jedna z dalších digitálních peněženek. Stejný osud čekal i například firmu NETELLER. Co teda Skrill vlastně poskytuje?

Poskytuje širokou škálu služeb, ale mezi ty nejhlavnější patří bez pochyby digitální peněženka. Tato online peněženka umožňuje jejím uživatelům provádět platby a převody financí, samozřejmě online. Mimo to také nabízí platební bránu. Tato platební brána bývá velmi často využívána obchodníky, protože dovoluje přijímat platby online. Mezi další výhody se řadí bezpečnost. Bezpečnost je u této společnosti na prvním místě. Využívá nejmodernějších šifrovacích systémů, aby vaše online transakce proběhli hladce. Další výhodou je globální přítomnost. Ta má za následek možnost platby ve více než 40 měnách a je rozšířena do více než 200 zemích po celém světě, což je skvělé pro mezinárodní transakce. Snadné integrace platební brány jsou také velkým plusem, protože samotný proces integrace je velmi snadný, proto se není čemu divit, že bývá tak často využíván právě obchodníky a podnikateli. K tomu všemu existuje ještě věrnostní program společnosti Skrill. Tento program dává možnost uživatelům získávat body za jednotlivé transakce. Tyto body lze následně změnit za různé výhody, které Skrill nabízí.

Pojďme se podívat, jak je to s provázaností Skrillu a online kasina MerkurXtip. Jelikož jsou platby zprostředkovávané pomocí společnosti Skrilll, není velkým překvapením, že je tato možnost platby dostupná i v online kasinu MerkurXtip. Jsou tu však jisté podmínky pro učinění vkladu pomocí této metody. Nejprve musíte úspěšně provést celý proces registrace, který je mimochodem velmi jednoduchý a nezabere vám více než 5 minut. Poté musíte ověřit svůj účet. Ověření účtu je standartní podmínkou, pro možnost vkládání nebo vybírání peněz, u online kasin v České republice. V zásadě stačí potvrdit vaší identity, platebního účtu, telefonního čísla a na závěr nastavení herních limitů. Když tyto podmínky splníte, nemáte už žádná omezení. To znamená, že můžete provést vklad vašich finančních prostředků pomocí 4 metod, z nichž jedna je právě Skrill. V procesu vkládání zadáte pouze “email skrilního účtu“ a zvolíte částku, kterou chcete vložit. Může to být vůbec ještě jednodušší?

Celý proces plateb je u online kasina MerkurXtip velmi snadný a přehledný. Společnost se pokouší omezit tření mezi zákazníky a jimi poskytovanými službami. Samotné hraní je tak zábavné a inovativní, navíc je k němu snadní přístup. To opět dokazuje, že online kasinu MerkurXtip záleží na spokojenosti jejich zákazníků a udělají možné i nemožné proto, aby zajistili jejich spokojenost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet