Jak resetuji své zapomenuté heslo v kasinu MerkurXtip?

Po vytvoření vašeho účtu, pomocí registrace, na MerkurXtip jste v procesu této registrace zadali své heslo. Heslo potřebujete pro každé přihlášení do kasina MerkurXtip, takže je v podstatě tím nejdůležitějším údajem, který byste si měli pamatovat.

V tuto chvíli mohou nastat dvě situace, jež se stávají velmi často. První z nich je, že zapomenete své heslo. Ta druhá, méně pravděpodobnější, je že chcete své heslo z nějakého důvodu změnit. Těchto důvodů může být nespočet. Ať už vám vaše staré heslo připadá staré, slabé a nekvalitní, nebo jste si měli hesla na více platformách a chcete tato hesla sjednotit pod jedno. Důležité je, abyste měli jasný záměr pro reset vašeho hesla.

V prvním případě, tedy při zapomenutí hesla, se postupuje naprosto standartně. Při přihlašování, kde zadáváte váš email a heslo, vidíte v dolní části, hned pod políčkem pro heslo, větu “Zapomenuté heslo?“. Po kliknutí na tuto tázací větu se vám otevře nový formulář, který je naprosto jednoduchý. Stačí zde pouze zadat svůj email. Tento email musí být přesně ten, který jste v předchozích případech zadávali při přihlašování. Tím pádem je to email, který máte zaregistrovaný u kasina MerkurXtip. Následně otevřete svůj email a okamžitě vám tam příjde zpráva od kasina MerkurXtip. V této zprávě naleznete číslo vaší žádosti o změnu hesla a také odkaz pro vytvoření nového hesla. Stačí pouze kliknout na odkaz ve zprávě nebo odkaz zkopírovat do prohlížeče. Po otevření tohoto odkazu budete mít možnost zadat nové heslo. Toto heslo musí mít alespoň 8 znaků a musí také obsahovat velké písmeno, malé písmeno a číslo. Po zadání tohoto nového hesla se stačí pouze přihlásit do kasina MerkurXtip, to znamená zadat váš email, a právě toto vaše nové heslo.

V druhém případě, když si chcete z nějakého důvodu heslo pouze změnit, je postup také velmi jednoduchý. V první řadě klepnete na víš profil, v případě že jste se již přihlásili do online verze kasina MekurXtip. Zobrazí se vám tabulka, kde vidíte vaše vklady, statistiky a podobně. V levé části tabulky se nacházejí tři hlavní záložky a to: Bankovní, Odměny/ Promo akce a Můj účet. U záložky můj účet vidíte podkategorii “Detaily hráče“. V této kategorii se nachází spousta údajů jako například přezdívka, pohlaví nebo rodné číslo, ale také heslo. V tuto chvíli stačí kliknout na ikonku pera, které je umístěno vpravo od nápisu Heslo. Po kliknutí na tuto ikonku se zobrazí požadavek o zadání starého hesla a spolu s tím také vaše nové heslo, které musíte ještě jednou zopakovat. Po vyplnění všech těchto požadavků stačí jen kliknout na “změnit heslo“ a vaše heslo bude změněno.

Pokud by nefungovala ani jedna z těchto variant, je zde ještě pár dalších možností. Můžete napsat email na podporu kasina MerkurXtip. Jeho zaměstnanci se vám budou na plno věnovat a poradí vám, jak postupovat dále. Další možností se jeví napsat do online chatu, kde vám se změnou hesla zaměstnanci také rádi poradí. Pro tuto možnost ale musíte být přihlášeni v online verzi kasina MerkurXtip. Jak vidíte, proces se změnou nebo resetováním hesla je promyšlený a jednoduchý. To opět dokazuje, že kasino MerkurXtip odvádí opravdu skvělou práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet