Mohu vložit peníze na MerkurXtip přes Neteller?

Firma Neteller se v poslední době rozšiřuje do celého světa. V aktuální době zatím není v popředí a není ještě tak známá. Má ovšem rychlý vzestup, například jako společnost Skrill. Dokonce má Neteller a Skrill několik společných vlastností, ale nejhlavnější je, že se řadí mezi online peněženky. Pojďme si firmu Neteller nejprve v krátkosti představit.

Neteller byl založen v roce 1999 v Kanadě, konkrétněji ve městě Calgary. Hlavní zakladateli jsou John Lefebvre a Stephen Lawrence. Zajímavé je, že původním záměrem těchto dvou zakladatelů společnosti bylo poskytnout efektivnější a zabezpečenější online platby, které měli sloužit zejména pro online herní a hazardní průmysl. Neteller začal velmi rychle růst, a to hlavní díky potřebě plateb pro online herní průmysl. Není tedy žádným překvapením, že byl oblíbený hlavně mezi sázkovými kancelářemi a online kasiny. V roce 2004 byla tato společnost uvedena na londýnské burze AIM, čímž se stala veřejnou společností. Uvedením na londýnskou burzu AIM získal Neteller kapitál, který využil na samotnou expanzi firmy, což je logické a moudré. V roce 2015 byl Neteller odkoupen skupinou Optimal Payments, která se později přejmenovala na Paysafe Group, jak ji známe dnes. Stejný osud čekal na spoustu dalších společností, například na výše zmiňovaný Skrill. Zajímavé je, že Neteller a právě Skrill v dnešní době pracují synergicky, což znamená, že se vzájemně podporují.

Roku 2017 byla skupina Paysafe Group odkoupena investiční firmou CVC Capital Partners. Tato akce zahrnovala spoustu dalších finančních produktů a služeb. Hlavní službou Netelleru jsou online platby. Snadný a bezpečný přenos finančních prostředků po internetu, to je Netteler.

Jak je to tedy s platbou v online kasinu MerkurXtip? Když kliknete se přihlásíte do svého herního účtu u online kasina MerkurXtip a kliknete na velké zelené tlačítko “VKLAD“, zobrazí se vám poskytované možnosti vkládání vašich financí. Možnosti samotného vkladu jsou celkem 4 a když se pozorně podíváte, zjistíte, že mezi nimi není Neteller. Na první pohled by se mohlo zdát, že je to obrovská nevýhoda. To ovšem není zcela pravda. Možnostmi platby jsou: bankovní převod, VISA/ Mastercard, Paysafecard nebo Skrill. U společnosti Skrill by bylo fajn se okamžik pozastavit. Pokud jste pozorně četli předchozí slova, jistě vám neunikl fakt, že Skrill a Neteller patří pod stejnou řídící společnost. Co to znamená?

V podstatě lze tvrdit, že Neteller a Skrill fungují obdobně. Ano, samozřejmě, mají sice částečně jiný web, včetně designu, ale to na podstatě nic nemění. Faktem zůstává, že obě společnosti se zabývají jedním a tím samým, a to online platbami. Nabízí totožné služby.  Online kasino MerkurXtip bylo postaveno do role výběru. Jeho provozovatelé si mohli vybrat, jaé platební metody budou zprostředkovávat platby v jejich online kasinu. Proč zvolili Skrill místo Netteleru? Těžko říci, ale pokud se podíváte na specializovanosti těchto dvou společností, tak dojdete k závěru, že je to v podstatě jedno. Kolem a kolem to vyjde stejně. Kromě Skrill můžete v online kasinu MerkurXtip vkládat dalšími čtyřmi způsoby, takže se nemusíte obávat, že by vám nějaká z metod nevyhovovala. V případě jakýchkoli dotazů a nejasností kontaktujte samotnou společnost MerkurXtip, ať už pomocí emailu nebo live chatu, který je nepřetržitě dostupný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet