Minimální vklad u Bwin

Většina platebních metod, které Bwin přijímá, včetně kreditních karet Visa a MasterCard, bankovního převodu, Diners Club a karty Maestro, je podmíněna minimálním vkladem 10 eur. Výjimkou jsou bankovní převody s vkladem 20 EUR. Minimální výběr činí 30 EUR u všech metod s výjimkou karty Kalixa. Držitelé této karty mají minimální částku 15 EUR. 

Vklad je velmi snadný, a to i pro začátečníky. Každý, kdo má problémy, může postupovat krok za krokem podle návodu na provedení vkladu ze svého účtu. Je to velmi jednoduché. Stačí přejít na domovskou stránku Bwin. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se ke svému účtu. Tlačítko “Můj účet” se nachází v nabídce hráčské lobby, kde je také sekce “Vklad”.

Zde zadáte, kolik si přejete vložit, přičemž dodržíte minimum. Provozovatel automaticky zobrazí všechny platební metody dostupné ve vaší zemi. Poté si vyberte preferovaný způsob převodu a opět postupujte podle pokynů.

Pokud chcete vložit prostředky pomocí elektronické peněženky, přesměruje vás operátor na webové stránky poskytovatele. Odtud jednoduše potvrdíte platbu. Zadáním kódů provedete vklad pomocí Ukash nebo PaySafeCard.

Všechny možnosti převodu v sekci kasina, pokeru a sportovního sázení jsou stejné. Fanoušci kasina a pokeru by se měli podívat na sportovní sázení, pokud chtějí změnu od kasinových her a pokeru.

Provozovatel se snaží nabídnout co nejpohodlnější způsob platby v závislosti na poloze zákazníka. Peníze můžete převádět nebo přijímat přímo ze svého účtu. Denní limit transakcí činí 400 EUR a měsíční 3 600 EUR. Po zrušení jakékoli transakce nad tyto částky je zákazník z přímého inkasa vyloučen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet