Mohu provést vklad na Betway přes PayPal?


Mnoho lidí doufá, že bude moci provést vklad přes PayPal, ale Betway tuto možnost nemá. K dispozici jsou však jiné elektronické peněženky. Více o tomto tématu vysvětlujeme v tomto článku.

Proč nemohu provést vklad na Betway přes Paypal?

Majitelé PayPalu mají přísnou politiku týkající se stránek s hazardními hrami, takže se zřejmě nedohodli s Betway a jejími majiteli.

To však neznamená, že neexistují jiné možnosti online plateb. Ba co víc, provozovatel možná někdy v budoucnu PayPal mezi platební metody zařadí.

To však může nějakou dobu trvat. Prozatím se zaměřme na aktuální nabídky, pokud jde o financování účtu. Pokud dojde ke změnám ve způsobech vkladu, dáme vám vědět.

Již nyní máme informace, že se počet možností vkladu brzy zvýší. Zatím sice není zmíněn PayPal jako možnost, ale budou k dispozici další snadné a rychlé způsoby, jak si dobít herní účet a začít na této platformě hrát.

Jak provést vklad v Betway?

Vklad můžete provést pomocí karet VISA a Mastercard, stejně jako Neteller, Skrill, Astropay a Paysafecard. Dodržujte minimální požadavek na vklad. Pokud se pokusíte vložit méně peněz, transakce neproběhne a nebude vám umožněno sázet.

Každá z uvedených možností vkladu zaručuje, že částka bude na váš účet připsána okamžitě. Jinými slovy, nebudete muset čekat, protože peníze půjdou rovnou na váš herní účet. To je dobrá zpráva, která jistě potěší většinu hráčů.

Doufáme, že jsme vám byli nápomocni, a přejeme vám hodně štěstí a úspěchů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet