PokerStars je specializovaná online platforma pro pokerové hry, která vám umožňuje účastnit se řady pokerových turnajů nejen pro pokročilé hráče, ale i pro začátečníky. Má licenci v mnoha zemích po celém světě a nabízí věkovým uživatelům možnost sázet se skutečnými penězi. Co najdete na webových stránkách PokerStars a jaké typy her jsou v systému nabízeny, si můžete přečíst v následujících řádcích naší recenze.

Jak se zaregistrovat u Poker Stars

Registrace trvá jen několik sekund. Jedná se o standardní postup, který zahrnuje zadávání údajů do určených polí. Pokud jste však dosud neprovedli registraci na stránkách hazardních her, upozorníme vás na to, jak celý proces funguje, a to v několika jednoduchých krocích, které budete muset při vytváření svého profilu dodržovat.

1 – Přejděte na web a klikněte na tlačítko „Registrovat se“ v pravém horním rohu;

2 – V kroku 1 zadejte svou zemi, e-mail, Stars ID (uživatelské jméno) a heslo;

3 – V dalším kroku souhlasíte s podmínkami PokerStars;

4 – Pokud máte hotovo všechno vyplňování, klikněte na „Vytvořit účet“

Jak se zaregistrovat u PokerStars

Jaké pokerové turnaje PokerStars nabízí?

Máte několik možností, které vám mohou pomoci při výběru pokerového turnaje. Chcete-li zobrazit všechny typy událostí, musíte kliknout na „Turnaje“ v hlavní nabídce. Tímto způsobem budete moci procházet návrhy v online platformě. Zde vám ukážeme hlavní možnosti, ze kterých si můžete vybrat, abyste věděli, co můžete očekávat v PokerStars:

  • Typy turnajů – toto je jedna z nejbohatších turnajových sekcí. Zde jsou nabízeny pokerové turnaje, včetně eliminačních a dalších oblíbených typů her, které uvidíte. Rozmanitost je obrovská, takže nemůžeme zmínit každý turnaj;
  • Hlavní turnaje – v této sekci máte přístup k hlavním pokerovým turnajům, které jsou nabízeny po celém světě. Nabízeny jsou desítky akcí, které si můžete zahrát pro zábavu s virtuálními penězi. Můžete také vyzkoušet hraní se skutečnými penězi.
  • Roční turnaje – zde najdete pokerové turnaje, které se konají jednou ročně a nabízejí neuvěřitelné finanční výhry ve výši stovek tisíc, dokonce milionů dolarů. Do každého turnaje můžete vstoupit rychle a snadno.

Nabízené hry na PokerStars

Na PokerStars najdete všechny populární pokerové hry, mezi kterými jsou Texas Hold’em, Stud Poker, Omaha High, Omaha High/Low, Five Card Draw a mnoho dalších. K dispozici je také sekce, kde si můžete zahrát poker v reálném čase, tváří v tvář skutečnému dealerovi, který se objeví na vaší obrazovce prostřednictvím video připojení. Nejlepší na tom je, že zde najdete všechny typy pokerových her, o kterých jste kdy slyšeli. PokerStars nemá v České republice konkurenci, proto pokud milujete online poker, právě PokerStars je tou správnou volbou pro vás.

Nabízené hry na PokerStars

Způsoby provádění vkladů a výběrů

Provozovatel nabízí několik flexibilních metod, pomocí kterých můžete vložit skutečné peníze na svůj účet a vybrat z nich své výdělky. Vložit a vybrat můžete pomocí bankovního převodu nebo elektronických peněženek. Realita je taková, že platebních metod není mnoho, ale jistě poskytují zákazníkům pohodlí. Podívejme se na ně v několika následujících řádcích:

  • Bankovní převod
  • Přímý bankovní převod,
  • Neteller;
  • Skrill;
  • Platební karty – VISA, MasterCard;
  • MuchBetter;

Některé z výše uvedených metod lze také použít pro rychlý vklad během účasti na pokerovém turnaji. Tímto způsobem, pokud jste uprostřed hry a na vašem účtu došly prostředky, můžete vložit okamžitě pomocí Skrill, Neteller nebo MuchBetter. Samozřejmě v budoucnu může operátor přidat další metody pro rychlý vklad.

Mobilní verze a aplikace PokerStars

Pokud si do telefonu nechcete nic stahovat, můžete využít mobilní verzi webu PokerStars. Jednoduše otevřete prohlížeč v zařízení a zadejte adresu URL webu. Před vámi najdete verzi vhodnou pro mobilní zařízení, která se rychle přizpůsobí použitému displeji a nabídne vám všechny možnosti dostupné pro verzi pro stolní počítače.

Abyste mohli pohodlně hrát jen několika kliknutími, můžete si stáhnout mobilní aplikaci, která funguje na telefonech i tabletech se systémem Android a iOS. Tato aplikace je velmi dobře zpracovaná a poskytuje přístup ke všem pokerovým turnajům a typům her v PokerStars. Nezabírá mnoho místa a instaluje se na několik sekund.

Jak hrát na platformě PokerStars?

Jak hrát na platformě Poker Stars?

Jakmile přejdete na web, uvidíte zelené tlačítko „Stáhnout PokerStars“. Stiskněte jej a nainstalujte si speciálního pokerového klienta, který vám umožní přístup ke hrám a turnajům společnosti. V tomto softwaru obdržíte seznam her spolu s přístupem ke všem pokerovým stolům. Hru si budete moci vybrat jediným kliknutím. Přístup ke hrám je velmi snadný, protože pokerový klient má velmi snadno pochopitelné rozhraní. Po stažení softwaru vyplňte své uživatelské jméno a heslo – nyní můžete hrát pohodlně. Pokud máte nějaké problémy, vyhledejte pomoc od týmu podpory PokerStars.

Jaký je náš názor na web PokerStars?

Nejprve je třeba zdůraznit, že se jedná o první specializovaný web pro poker v České republice. Dobrá věc je, že provozovatel má licenci od Státní komise pro hazardní hry a každý dospělý se může zaregistrovat. Po přezkoumání nabízených příležitostí můžeme říci, že se jedná o jeden velmi dobře vytvořený systém, kde můžete hrát ty nejlepší hry a turnaje.

Po zvážení všech návrhů, kromě několika platebních metod, nenarážíme na žádné výraznější nedostatky. Bylo by lepší mít typické české možnosti vkladů a výběrů na stolech EasyPay nebo FastPay, ale ty zatím k dispozici nejsou.

Všechno ostatní je však na nejvyšší úrovni, jak uvidíte, jakmile vstoupíte na web a zaregistrujete se přímo pomocí našeho odkazu. Doufáme, že naší recenzi shledáte užitečnou a rádi bychom hráčům popřáli úspěch a velké výhry, které jim udělají radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PokerStars online recenze
6.5/10
© Copyright 2024 Saska Bet