Proč je sledování pohybu klesajících kurzů důležité?

Možná jste už slyšeli o termínu “dropping odds”, ale nejste si jisti, co to znamená a jak to může ovlivnit vaše sázení. V tomto článku najdete podrobný přehled toho, co jsou to klesající kurzy, co stojí za jejich volatilitou a jaká strategie klesajících kurzů vám v takových scénářích nejvíce pomůže k dosažení zisku. Stručně řečeno, dozvíte se, proč je sledování pohybu kurzů důležité.

Jaké jsou šance na pokles?

Koncept snižování kurzů je poměrně srozumitelný. Znamená to, že některé kurzy ztrácejí hodnotu. Řekněme, že vás zajímá fotbalový zápas mezi dvěma týmy. Kurz na to, že první tým vyhraje, je 15 minut před začátkem zápasu 4,0 nebo 3/1 ve zlomkových kurzech. V době před výkopem stále klesají.

Proč se to děje? Skutečná otázka zní: Jak můžete z kurzových pohybů těžit? Klesající kurzy často znamenají rozdíl mezi dobrými a špatnými sázkami s vysokou hodnotou. V odvětví online sázení jsou velmi časté.

Pohyb může být v závislosti na sportu velmi dynamický. Pokud jde o dostihy, zjistíte, že se v posledních deseti minutách před závodem neustále mění. Můžete využít výhodné ceny, ale pokud počkáte několik vteřin, může být pozdě.

Proč se ceny tak často mění?

Pokud jste obeznámeni s matched bettingem, víte, že se jedná o velmi oblíbenou a velmi ziskovou strategii, i když se od dosud zmíněných trochu liší. V každém případě mohou být sázkaři velmi zmatení z toho, proč se kurzy tolik mění a jak mohou této skutečnosti přizpůsobit své strategie.

Kurzy mohou klesat z různých důvodů, od změny manažera nebo žokeje až po zvýšený objem sázek. Sázkové kurzy se navíc nepohybují jen jedním směrem. Jejich hodnota se může také zvýšit, což se označuje jako prodloužení kurzu. K tomu může dojít před zápasem nebo dostihem i v jeho průběhu.

Proč se ceny tak často mění

Vyšší objem sázek

Sázkaři na sázkových burzách vždy nakupují a prodávají do různých pozic, stejně jako obchodníci a investoři na burze. To vede ke kolísání kurzů. S blížícím se časem startu je to zřejmé. Pohyby kurzů se stávají extrémně dynamickými. Vyšší objem sázek může být skvělý pro profesionály a seriózní sázkaře, kteří chtějí získat co největší hodnotu. Celý váš zážitek ze sázení je napínavější.

Kurzy jsou u sázkových kanceláří stabilnější, protože je stanovuje sázková kancelář. Přesto se poptávka po určitých kurzech zohledňuje. Pokud poptávka klesne, zvýší kurzy, aby byla událost atraktivnější. Naopak vysoká poptávka způsobí, že kurzy sníží, aby se zajistili proti riziku.

Různé okolnosti

Šance se mohou snížit nebo zvýšit, pokud se změní okolnosti. Klub mohl opustit hráč nebo byl najat nový manažer. Nové okolnosti ovlivňují kurzy, protože mají vliv na pravděpodobný výsledek události.

Nováčky v oblasti sázení může odradit rychlost změn kurzů, zejména u dostihů. Kurzy na fotbal se tak rychle nemění. V období před výkopem jsou stabilnější. Přesto si nováčci kladou otázku, kdy vsadit a co se stane, když si vyberou špatný čas. Zde je několik strategií a tipů, jak předejít nákladným chybám.

Tipy, jak se vyhnout poklesu kurzu

Pokud jste v sázení stále ještě laik, je lepší se zpočátku sázení během cenových pohybů vyhnout. Sázky podávejte 15 minut před začátkem události, kdy jsou kurzy stabilní. Nesázejte na dostihové trhy, alespoň zpočátku. Vyhnete se tak ztrátám z klesajících kurzů.

Jak využít klesající kurzy ve svůj prospěch

Nezkušení sázkaři by se měli vyhnout klesajícím kurzům. U profesionálů je to jiná věc. Snižování kurzů můžete využít k dosažení zisku. Zpočátku to může znít riskantně, a také je. po získání zkušeností je snadné rozpoznat skvělé hodnotné sázky. Správná sázková strategie by vám měla pomoci udržet si náskok před bookmakerem a využít hodnotných kurzů k maximalizaci zisku.

Nákup a prodej do různých pozic

Můžete nakupovat a prodávat do různých pozic a využívat tak pohybů kurzů. Zde se vyplatí je pečlivě sledovat. Pohyby vám pomohou analyzovat, kde sázíte své peníze. V konečném důsledku to umožňuje podávat informovanější sázky a vydělávat na sázení více peněz. Tato strategie poklesu kurzů vyžaduje více zkušeností. Nepodobá se tolik sázení jako obchodování. Je také spojena s větším rizikem než tradiční sázení. Jak jsme již zmínili, špatné načasování vás dostane na špatnou stranu trhu se špatnými kurzy.

použít shazovací kurzy

Předčasné vyplacení

Včasným vyplacením peněz můžete využít klesajících kurzů. Tato strategie umožňuje uzavřít sázku ještě před začátkem události. Dva týdny před zápasem můžete uzavřít sázku s kurzem 4,0. V těchto dvou týdnech se nejlepší hráč jednoho z týmů zraní. Pak může kurz na vítězství jeho týmu klesnout na 3,0. Pokud chcete, můžete vyplatit peníze a vydělat ještě před začátkem zápasu. Můžete také počkat, zda kurz dále neklesne, a získat tak ještě větší potenciální výhru.

Ten, kdo se vymyká

Většina online sázkových kanceláří nabízí podobné kurzy. Pokud některá z předních sázkových kanceláří změní svůj kurz, zbytek trhu ji rychle následuje. To je jeden z hlavních důvodů, proč se kurzy mohou měnit tak rychle. Sázkaři využijí “lichý kurz”, protože kurzy na trhu jsou obecně velmi podobné.

Proč by jedna sázková kancelář najednou snižovala své kurzy? Jedním z důvodů může být zranění předního hráče. Trh mohl být původně nadhodnocený. Ať už je to jakkoli, pokud se vám podaří vstoupit do hry dříve, než všechny sázkové kanceláře změní své kurzy, najdete nejlepší hodnotu. Měli byste uzavírat sázky u sázkových kanceláří, které to ještě nestihly.

Pokud na trhu najdete kurzy, které jsou mnohem vyšší než v ostatních odvětvích, poznáte, že jste našli výhodnou sázku. Sázková kancelář buď nevěří, že pravděpodobnost výsledku je jiná, nebo se jí nepodařilo upravit své kurzy tak, aby odpovídaly celkovému vzorci.

Takové situace se vyskytují jen těžko, proto byste si na ně měli dávat pozor.

Programy pro sledování pohybu trhu

Technologický pokrok umožnil sázkovým kancelářím sledovat pohyby na trhu s vysokou přesností. Umožňují jim přizpůsobit se změnám cen téměř okamžitě. To znamená, že tuto strategii můžete využít k tomu, abyste z kurzových rozdílů profitovali jen zřídka. Přesto se může vyplatit ji mít.

Začátečníci by se měli vyhnout klesajícím fotbalovým kurzům, protože mohou značně ztížit uzavírání sázek. Kromě toho snižují zisk, který získáte z přesné předpovědi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet