Převod peněz z Revolutu do banky

S Revolutem můžete provést převod do banky. Platební systém podporuje více než 30 měn. Chcete-li tuto akci provést, klepněte na “Platby” a poté na “Převody”. Vyberte “Odeslat”, poté “+Nový” a “Přidat banku příjemce”. Systém vás vyzve k přidání údajů o bankovním převodu – fyzické osoby nebo společnosti.

Po přidání příjemce na něj klepněte, vyberte měnu, ve které chcete částku poslat, a zadejte částku. Pod měnou můžete zvolit, z jakého zůstatku chcete poslat. Pokud chcete, je zde také možnost přidat odkaz. Po přidání částky a měny klepněte na tlačítko Pokračovat a zkontrolujte podrobnosti o převodu a předpokládaný čas příchodu.

Nezapomeňte zkontrolovat údaje o účtu a teprve poté klepněte na Odeslat . V opačném případě nemusí být převod úspěšný a prostředky se vrátí na váš účet. Jakmile je převod odeslán, nelze jej již vrátit zpět. Vždy aktualizujte údaje o účtu příjemce.

Po dokončení převodu si můžete stáhnout potvrzení o dokončeném převodu. Obdržíte soubor ve formátu .pdf. Obsahuje všechny údaje o převodu a jedinečný externí odkaz.

Bankovní převod na Revolut

Pod vyhledávacím řádkem můžete v části “Převody” rychle najít předem zadané bankovní účty. Poté vyberte vedle položky “Přátelé” položku “Bankovní účty”. Po jeho nalezení potáhněte prstem doleva a vyberte možnost Data a poté Upravit.

Upozorňujeme, že většinu typů převodů zpracovaných Revolutem do banky nelze vrátit zpět. Pokus o zrušení převodu je možný kontaktováním zprostředkujících bank. Úspěšný výsledek však nelze zaručit, ani nelze předpovědět přesnou dobu, kterou takový postup zabere.

Existují různé důvody, proč někdo může převod zrušit. Zde uvádíme příklady některých nejčastějších z nich:

Účet příjemce byl zrušen

V případě, že je účet příjemce zrušen nebo neexistuje, měly by být prostředky automaticky /do pěti pracovních dnů/ vráceny na váš účet.

Údaje o účtu příjemce jsou nesprávné

Pokud údaje o účtu příjemce nesouhlasí, měly by být prostředky automaticky /do pěti pracovních dnů/ vráceny na váš účet. Pokud zadané údaje o účtu ve skutečnosti patří někomu jinému, může vrácení prostředků trvat déle. V takovém případě se musíte domluvit s bankou, aby proces urychlila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet