Rozdíl mezi tight sloty a streaky sloty

Stejně jako existují těsné sloty, existují i volné sloty. Tím se liší od horkých a studených slotů. Volné sloty jsou v podstatě velkorysé sloty. Jejich výplaty jsou vyšší než průměr, někdy i mnohem vyšší. Tight sloty jsou relativně méně štědré sloty. Jejich výplaty jsou nižší než průměr, někdy mnohem vyšší.

Automat může být podle standardů kasina tight nebo loose, ale ne v porovnání s automaty v jiných kasinech. Zde je klíčová reklama a marketing. Las Vegas má těsnější automaty než Reno, pokud se podíváte na celkové vykazování návratnosti. V jednotlivých kasinech však existují rozdíly a návratnost některých automatů v Renu je nižší než u některých automatů ve Vegas.

Když někdo označí výherní automat nebo kasino za “těsné”, má na mysli celkovou výplatu, jak ji vidí on. Nicméně i ten nejvolnější automat se může zdát těsný, pokud se nachází v chladné sérii. Na těchto termínech není nic vědeckého ani věcného.

A tím se dostáváme k pojmu “streaky slots”: ti, kteří mají žhavé i studené streaky. Těsný slot v horké sérii může být pro hráče velmi výnosný.

Streakový automat je automat, který je zároveň hot i cold. Samozřejmě ne současně. Střídavě je hot a tight, odtud název “streaky” – žhavé streaky a studené streaky.

Abychom zjistili, kde najdeme volné sloty na úrovni kasina nebo trhu, můžeme se opřít o zprávy a další informace. Nicméně pochopení relativity pojmů “loose” nebo “tight” vás při hledání vhodného automatu posune daleko. 

Hot automat je takový, který v krátkém časovém úseku vyplatí více výher. Cold automat je takový, který během mnoha roztočení nevyplácí nic. Výherní série se střídají s těmi prohranými. Něco vyhrajete, něco prohrajete a tak to jde pořád dokola. Automaty mohou být cold a loose nebo mohou mít tight a hot cykly. Najít volný automat není tak efektivní jako najít hot. Skutečnost, že je obecně “loose”, neznamená, že budete mít štěstí právě tehdy a tehdy.

Automaty používají generátory náhodných čísel, což znamená, že výsledek každého kola je zcela libovolný. Pokud tedy prohrajete 10 roztočení, neznamená to, že v 11. roztočení získáte jackpot. Stejně tak může šťastná série pokračovat déle, než si myslíte. Prohrávající a vyhrávající série mohou trvat libovolně dlouhou dobu. každé roztočení je zcela náhodné. To je důležité vědět, abyste se vyhnuli chybám a prohře peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet