Žebříček TOP 10 her na Sazce

Na Sazce najdete spoustu možností, jak si hrát ze svými finančními prostředky. Můžete si vybrat například z kurzových sázek, loterie nebo her, které se hrají na herních automatech. Právě na tyto hry se v následujících okamžicích zaměříme. Tyto hry patří k velmi populárním. Je jich celkem 563 a vybere si z nich opravdu každý. Výrobců těchto her je v Sazce celá řada Podíváme se na 10 her, jež jsou populární a velmi hrané. Samozřejmě je možné, že váš žebříček TOP 10 her by vypadal jinak než tento. Výběr her je velmi subjektivní záležitost.

10. Multiplay 81

Tato hra patří mezi ty nejoblíbenější hry v tomto online kasinu. Je rozšířená po celém světě. Hlavním motivem je staré dobré ovoce, může to být snad ještě více ikonické? Jsou zde například melouny, borůvky, citróny a spousta dalšího. Velikým lákadlem je počet řad, jež je stanoven na 81, což se objevuje i v názvu samotné hry. Stačí mít 3 symboly vedle sebe (zleva) a můžete jít slavit. Největších výher se vám dostane, když vytočíte tzv. herní sedmičky. Kromě toho je zde také symbol WILD. Ten funguje jako žolík a výhry násobí nebo díky němu můžete získat nové kombinace

Multiplay 81

9. Respin Twins

Respin Twins je velmi populární hra na Sazce. Motivem jsou dvě dvojčata, která jsou majitelé fiktivního kasina. Tématikou je opět ikonické ovoce. Je zde čtyřválcový slot, takže šance na výhru je opravdu vysoká. Samotné herní pole je rozdělené na dvě trojice válců (2×5 výherní linie). Výhodou je, že herní linie se počítají zleva i zprava. Nejlepší symbol, jež určitě chcete vytočit je růžová malina nebo krásně zelený meloun. Kombinace těchto dvou výhry násobí, a to klidně i 25x! V případě, že získáte tzv. plné plátno, můžete jít slavit. Částka se poté znova násobí a vy tak získáte nové točení a peníze navíc.

8. Super Sázka

Hra je oblíbené pro svou originalitu a pro celkovou myšlenku této hry. Super Sázka nabízí tříválce s celkem 7 platnými liniemi. Hlavním motivem je opět ovoce, a to různé druhy. Kiwi, kokosy, melouny, jablka a mnohem více. Symbol WILD zde zastupují hrdinové Sazky, Pan Červený a Pan Zelený. Pokud tyto dva pány potkáte na jednom válci, vše výhra se 2x násobí. Navíc po vytočení, alespoň jednoho z těchto pánů, získáváte další spin a výhra se vám násobí s přibývajícím počtem této slavné dvojice.

Super Sázka

7.Cesta do Egypta

Rozšiřte svou cestu k výhře! Tato hra je jako stvořená pro hráče, kteří milují historii starověkého Egypta. Ve hře je pětiválec s celkem dvaceti výplatními řadami. Toto pole si můžete upravit dle své libosti. Nejprve zvolíte roly WILD, jež má pod palcem Pan Červený. Můžete si vybrat rozšíření symbolu WILD nebo násobení vaší výhry. Pan Zelený se zase převlékl za mumii a výhra od něj stojí za to. Pan Zelený hledá klíč, když ho najde, bonus je váš. Je zde v roli badatele, co má za úkol pořádně prozkoumat pyramidu. Máte velkou šanci získat free spiny, či vyhrát slušné peníze. V této hře si volíte různé modifikace hry. Je tedy jen na vás, jakou taktiku zvolíte.

6. Vesmírná výprava

Jste fanouškem vesmírné tématiky? Pokud ano, tak tato hra je přesně pro vás. Vesmírná výprava nabízí skvělé grafické zpracování Vesmíru. Nachází se zde 3 válce v klasických třech řadách. Výhodou je, že výhry získáváte ze všech herních linií, což je velmi výhodné. Máte tedy možnost 27 různých směrů pro výhru. Vsadit musíte minimálně 5 Kč, takže je vhodná opravdu pro každého. Není divu, že se tato hra řadí mezi ty nejhranější na Sazce.

5. Pirátská plavba

Zažijte dobrodružství s piráty! Hlavními účinkujícími jsou opět Pan Zelený a Pan Červený. Tématikou je pirátství. Na lodi je kořist, jež je potřeba dostat do přístavu. Kormidla se může ujmout pouze zkušený a sebevědomí kapitán. Ovoce je opět to nejdůležitější. Je zde pět 5 válců s pěti výherními řadami. Mimo ovoce jsou zde další symboly, nečekaně s pirátskou tématikou, jež vám vaši výhru mohou navýšit.

Pirátská plavba

4. Čertovská jízda

Úkolem je vyhrát nad ďábli, v tomto případě se jedná o Pana Zeleného a Pana Červeného. V této hře se nachází pětiválec, díky kterému máte solidní šanci na výhru. Stěžejní je vytočit tři stejné symboly nebo dvě tzv. výherní sedmičky. Opět se zde nachází ovoce doplněné o zvonky a čtyřlístky. Pomocí symbolů WILD své výhry opět násobíte, popřípadě získáváte točení navíc, jež vám v každé situaci přijdou vhod.

3. Joker 40

Jedná se o takovou tu klasiku, která je obohacena o spoustu symbolů WILD. Máte solidní šanci získat free spiny nebo své výhry ještě znásobit. Automat má 5 válců, což je tradiční počet. Je zde celkem 40 možných výherních linií. Mezi hlavní symboly opět patří ovoce, konkrétněji melouny, pomeranče, citróny, třešně, jahody, borůvky, švestky. Navíc jsou zde symboly jako hvězdy a opět výherní sedmička. Hvězdy vám přinášejí točení zdarma, kterých můžete získat až 30.

2. Slot Birds

V této oblíbené hře jsou ústředním motivem ptáčci, kteří vám mohou přinést skvělé výhry. Je zde standartní pětiválcový automat. Hlavním rozdílem oproti jiným hrám je, že nejsou přesně dány výherní linie. V každé otočce máte celkem 243 šancí na výhru. Opět je zde přítomné násobení výher. Zajímavý je symbol WILD, který mimo jiné může odvrátit vaši prohru.

Slot Birds
  1. Lumberjack 2

V této známé hře se vyskytuje pracovitý dřevorubec, který pracuje, co mu síly stačí. 20 výherních řad zajišťuje rozmanitost, a především velkou šanci na výhru. Medvěd a dřevorubec jsou hlavními symboly této zábavné hry. WILD zde opět násobí vaše výhry, a to až 16x! Můžete skládat všelijaké kombinace a tím navyšovat vaše výhry.

Závěrem je dobré zmínit pár faktů. Sazka je skvělý podnik. Nabízí spoustu her, ze kterých si vybere opravdu každý. Záleží jen na nás samotných, jaké hry budeme upřednostňovat nad jinými. Někomu může vyhovovat například Joker 40, někomu za cokoliv jiného z 563 nabízených her. Tato rozmanitost poskytovaných her ukazuje, že SAZKA myslí na všechny své zákazníky. Počáteční vklad do automatů je obvykle 5 Kč, takže může hrát opravdu každý. Možností je celé řada. Výhry na vás čekají, je jen na vás, zda je přijmete za své či nikoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet