Sázení na dostihy

Málokdo si uvědomuje, že dostihy byly jedním z prvních sportů, na které se sázelo na celém světě. V minulosti většina sázkových kanceláří nabízela hráčům možnost vsadit si na nejlepšího koně a žokeje a tato tradice pokračuje dodnes. Sázky na dostihy nabízejí všechny známé sázkové stránky. Co jsou tyto sázky zač, jaké trhy existují a kdo je nabízí? Vysvětlíme vám to v tomto článku.

Jaké typy dostihů existují?

V současné době existují 3 typy dostihů, na které můžete sázet. Společné mají to, že můžete vsadit na koně, který doběhne do cíle jako první, ale také na koně, který doběhne druhý nebo třetí. Chcete-li získat podrobnější informace o typech závodů, poskytneme vám informace o každém z nich, abyste se dozvěděli, co to je a na co můžete vsadit:

Boxové dostihy – jedná se o dostihy se sprinty na krátké vzdálenosti. Jsou velmi oblíbené v Británii, Irsku a dalších částech Evropy a světa;

Skokové dostihy – tento typ dostihů zahrnuje překážky. Závody se nejčastěji konají na dlouhé vzdálenosti;

Rovinné dostihy – jedná se pravděpodobně o nejběžnější dostihy, které se konají na hladké dráze a vítězem se stávákůň, který doběhne první;

Jak sázet na dostihy?

Jak sázet na dostihy?

Sázky na dostihy nejsou složité. Na každého koně je vypsán kurz na umístění na jednom z předních míst a samotné dostihy jsou krátké, takže sázející nemusí dlouho čekat, než se dozví, zda vyhrál. Obvykle se sází na favority a outsidery. Na favority jsou vypsány nízké kurzy a na outsidery vysoké. Pokud se však outsiderovi podaří dostih vyhrát, budete moci pokrýt ztráty ze všech neúspěšných sázek.

Chcete-li vyhrát dostihovou sázku, potřebujete o koních dostatek informací. Je nesmírně důležité, aby kůň, na kterého sázíte, měl dobrou hmotnost, byl pohyblivý a odpočatý. Také se musíte seznámit se zkušenostmi žokeje, protože na něm a jeho schopnostech do značné míry závisí výsledek.

Dostihové sázkové trhy

Nezapomeňte, že můžete uzavírat i jiné sázky než na to, který kůň závod vyhraje. Online sázkové kanceláře nabízejí další trhy, které vám pomohou vyhrát ještě více. Níže se podíváme na různé možnosti sázek, které najdete na většině sázkových stránek. Neztrácejme však čas a pojďme rovnou na trhy:

Vsaďte si na vítěze závodu;
Sázka na to, kteří tři koně doběhnou první;
Sázka na to, kteří čtyři koně doběhnou první;
Sázka na favorita dostihu;
Sázka na outsidera dostihu;

Vidíte, že existuje řada možností, které můžete využít. Čím složitější možnost si vyberete, tím vyšší budou kurzy. A pokud jste dobří v předpovídání koňských dostihů, můžete vydělat spoustu peněz.

Které sázkové kanceláře nabízejí dostihové sázky?

Všechny licencované sázkové kanceláře po celém světě nabízejí svým zákazníkům možnost sázet na dostihy. Níže uvádíme několik online platforem, kde můžete na tento sport sázet:

Bet365

William Hill

BetFred

Betamo

SuperBet

WirWetten

Bwin

22Bet

Melbet

Megapari

Shrnutí

Sázky na dostihy jsou velmi vzrušující a přinášejí velký adrenalin. Doporučujeme však opatrnost, protože sázení s sebou vždy nese riziko ztráty velkého množství peněz. Pokud jste v několika posledních závodech neměli štěstí, raději to vzdejte a zkuste to v některém z dalších závodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet