Sazka bonus bez vkladu

Na úvod se podíváme na to, jak se obecně získávají bonusy u online kasin působících v České republice. Získávání bonusů, ať už vstupních či jiných, obvykle zahrnuje celou řadu kroků. Nejzásadnějším krokem je úspěšné provedení registrace. Pokud jste novým hráčem, musíte si nejprve založit účet u daného online kasina. V průběhu procesu registrace budou zadány základní informace jako například: jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, rodné číslo, místo narození a podobně. U licencovaných kasin, jež jsou mimochodem bezpečnější než ta nelicencovaná, budete muset, údaje uvedené v registraci, ověřit. Konkrétně u Sazky se ověřování účtu provádí pomocí Bank ID. Tato metoda je velmi rychlá a jednoduchá. Navíc funguje skrze vaši banku. Pokud se vaše údaje nebudou shodovat s těmi bankovními, nebude váš účet u Sazky vytvořen. Po úspěšné registraci nastavíte herní limity. Ty se nastavují kvůli vzniknutí možné závislosti na hazardních hrách. Následně vložíte první vklad. První vklad nemusí být vždy nutně podmínkou, záleží na dané společnosti. Ovšem v případě Sazky první vklad provést musíte, jeho minimální výše je 10 Kč. Tento vstupní vklad se váže i na vstupní bonus, který poté získáte.

Vstupní bonus vždy získáte ihned po dokončení registrace. V případě, že jste úspěšně splnili všechny podmínky, můžete se těšit na skvělý bonus. Některé bonusy mohou vyžadovat zadání promo kódu, který musí hráč zadat v průběhu registrace či poté v na samotné webové stránce hazardní společnosti. V některých případech, jako například u Sazky, může být bonus přidán automaticky. Bonus může být přidán pomocí finančních prostředků, jež se nahrají na vaše herní konto nebo pomocí free spinů a dalších výhod. U Sazky si na začátku procesu registrace vybíráte celkem ze 4 možností, jakou si z nich zvolíte je jen a jen na vás. Většinou tyto peníze budete muset tzv. protočit. Bohužel to nefunguje tak, že byste si tyto peníze mohli okamžitě vybrat na svůj účet. Kdyby to takto fungovalo, tak by se to danému podniku, z dlouhodobého hlediska, nevyplácelo. Nejefektivnější se jeví tuto částku vsadit v kurzových sázkách a jít po nižším kurzu tzv. na jistotu.

U Sazky sice musíte k získání bonusu provést první vklad. Dobrou zprávou je, že minimální výše prvního vkladu činí pouze 10 Kč. Ano, bonus zde není zcela zdarma, ale pojďme si říct jednu důležitou věc. Co je dneska 10 Kč? Pokud jste běžný občan České republiky, neměli byste mít problém tuto částku zaplatit. Navíc obratem získáte 300 Kč na vaše herní konto, pokud si tuto možnost na začátku procesu registrace zvolíte. Mimo to Sazka také pořádá promo akce, při kterých můžete získat další nadupané bonusy. Tentokrát vás to ale bude stát pravděpodobně více než 10 Kč.

Sazka je tou nejstarší hazardní společností působící v České republice. Od doby jejího založení prošla rozsáhlým procesem změn. Za tu dobu už ví, co si může a nemůže dovolit. Proto je minimální výše vstupního vkladu pouze 10 Kč a ne třeba 100 Kč jako u některých konkurenčních společností. Sazka dělá věci jinak, chce dát možnost a příležitost každému, bez ohledu na finanční situaci konkrétního hráče. Za to si Sazka zaslouží obrovské uznání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet