Jak resetuji zapomenuté heslo na SAZKA?

Na začátek je určitě na místě povědět si pár informací o samotné společnosti. SAZKA je nejstarší sázkařskou společností působící v České republice. Byla založena v roce 2001 s oficiálním sídlem v Praze. Jedná se o akciovou společnost, která které provozuje zejména sázky a číselné hry. Celé společnost je součástí mezinárodního sdružení SAZKA Group. Hlavní zastřešovací firma, která vlastní sazku se nazývá Allwyn, což je mezinárodní firma s hlavním sídlem ve Švýcarsku. Oficiálním majitelem společnosti SAZKA je český miliardář Karel Komárek mladší. Zajímavostí je, že Komárkovo čistá jmění je odhadováno na astronomických 8,1 miliardy dolarů. Společnost SAZKA nemá tedy hluboko do kapsy a dobrá finanční situace se projevuje i na chodu této společnosti.

Jak tedy resetovat své heslo? Nejprve musíte vyhledat oficiální webové stránky SAZKA, kde se pokusíte přihlásit. Pokud vaše heslo nefunguje, stačí kliknout na levou spodní část tabulky. Zde je napsaná hláška “ Zapomenuté heslo“, která má modrou barvu a kvůli lepší viditelnosti je ještě podtržena. Na tuto hlášku kliknete a zobrazí se vám nová tabulka. V tuto chvíli musíte zadat vaši emailovou adresu a vaše telefonní číslo. Email, který zde zadáte musí být stejný jako ten, který jste použili při registraci. To samé platí i pro vaše telefonní číslo.

Na váš email vám dorazí zpráva od společnosti SAZKA. V této zprávě se mimo jiné nachází také šestimístný kód, který musíte opsat do tabulky v procesu tvorby nového hesla. Poté zadáte nové heslo, které chcete dále používat pro přihlašování se k vašemu hernímu účtu. Heslo má samozřejmě jisté parametry a minimální požadavky. Musí obsahovat 8-16 znaků, alespoň jedno písmeno a jednu číslici. Naopak nesmí obsahovat diakritiku nebo znaky. Pro zvýšenou bezpečnost se doporučuje vytvořit takové heslo, které nebude shodné s vaší emailovou adresou. V tento moment kliknete na tlačítko “ZMĚNIT“, které má tmavě modrou barvu a nachází se zhruba uprostřed obrazovky. Nyní máte heslo změněné. Pokojně se můžete přihlásit k vašemu účtu u společnosti SAZKA a pokračovat ve hraní a sázení, jak jste byli zvyklí.

Při tvorbě hesla je důležité zvolit takové slovo, které je vám blízké. Ideálně by mělo obsahovat kombinaci velkých a malých písmen a mělo by také obsahovat čísla. Čím silnější heslo zvolíte, tím silnější bude a radikálně tak zmenšíte šanci na odcizení vašeho účtu. Ideální je zvolit heslo, které je podobné ostatním heslům, která používáte na přihlášení k účtům u jiných společností, například Facebook, Instagram, Telegram a podobně. Díky tomu se vám heslo lépe vryje do paměti a už ho, s největší pravděpodobností, nikdy nezapomenete. Pokud jste jako většina lidí, co má hodně starostí a věcí na práci, určitě neuděláte chybu, když si své heslo někam zapíšete. Například do vašich poznámek na mobilu. Neustále měnit heslo není nic příjemného, ale občas se to zkrátka stane každému. Naštěstí je proces změny hesla u sázkové společnosti SAZKA jednoduchý a přehledný. Vyžaduje v podstatě pouze otevření emailu a zapsání kódu spolu s vytvořením nového hesla. To dokazuje, že SAZKA myslí na své zákazníky, kterým nechce způsobovat jakékoli těžkosti. Den co den se snaží svou práci odvádět na 100%, důkazem jsou tisíce spokojených zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet