Jak uvěřit účet v sázkařské kanceláři SAZKA?

Proces ověření je v dnešní době naprostým standardem. V každém online kasinu se setkáte s ověřením vašeho účtu. Důvodem je doložení vaší identity a nahrávání finančních prostředků na váš účet. Jak tedy ověření účtu provést?

V první řadě je nezbytné zvládnout registraci. Registrační proces všichni moc dobře známe, protože je takřka u každé společnosti, působící na internetu, stejný nebo minimálně podobný. Prvním krom je vyhledání oficiálních stránek SAZKA. Musíte najít opravdu oficiální stránky, protože určitě existuje i pár falešných stránek této společnosti. Oficiální stránka je logicky jen jedna jediná. Poté na této stránce zadáte “VYTVOŘIT ÚČET“. Tento nápis se nachází v pravém horním rohu webové stránky. Následně zadáte vaši emailovou adresu a vytvoříte si heslo. Nezbytné je také potvrdit, že jste si přečetli všechny podmínky, souhlasíte s podmínkami a že jste starší 18 let. Lidé pod 18 let mají bohužel smůlu a musí si ještě počkat. Skvělou zprávou je, že ihned získáte možnost vybrat si ze čtyř následujících uvítacích bonusů: 220 Kč na loterie, 300 Kč na losy, 50 500 Kč na Sazka Hry, 10 000 Kč na Sazkabet. Je skvělé, že vám SAZKA okamžitě dá bonus, který je zcela zdarma a vy tak můžete jedině získat. Vybere si tedy bonus a pokračujete k dalšímu kroku. V tento moment je velice důležité zkontrolovat svůj email na který vám přišla zpráva s finálním ověřením vaší registrace. Tato zpráva o ověření registrace vám přijde na email, který jste zadali v předchozím kroku registrace. Po potvrzení vašeho emailu bude opět přesměrováni na webové stránky SAZKA, kde se přihlásíte.

 V tuto chvíli musíte dokončit ověření účtu. V první řadě musíte zadat své osobní údaje. SAZKA nabízí dvě možnosti, jak své údaje ověřit. První z nich je ověření pomocí Bankovní identity. Máte na výběr ze sedmi bank: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta, Raiffeisen BANK, Air bank, Fio banka. Toto jsou nejpoužívanější banky v České republice, takže si snad vybere každý. Druhou možností je vyplnit údaje ručně, což je o poznání náročnější než ověření pomocí výše zmiňované Bankovní identity, ale je to také možnost. Poté co ověříte svou identitu máte splněný další krok.

Musíte také ověřit své osobní údaje, které jste zadali v předchozím kroku. Tyto údaje se musí shodovat s předchozími údaji, které jste v procesu registrace již vyplnili. Další věcí, se kterou se musíte vypořádat je nastavení herních limitů tato položka musí být u každého provozovatele hazardních her. Hráč si tyto limity nastaví sám. Samozřejmě je zde možnost hrát bez omezení, ale je na místě tato omezení zvážit, protože jsou zde z dobrého důvodu. Zejména proto, aby nevznikala nezdravá závislost a hráč tak hraní zcela nepropadl. Posledním krokem je vložení finančních prostředků na účet. Minimální částka vkladu je 10 Kč a maximum je 5 000 Kč, toto rozmezí platí po 24 hodin. Navíc získáte ještě již zmiňovaný uvítací bonus. V tento moment máte vše splněno a můžete začít vesele hrát. SAZKA má jednoduchý a přehledný proces registrace a ověřování účtu, který se nijak zvláště neliší od konkurenci. Tato společnost si jistě zaslouží plusové body. V případě jakýchkoli potíží kontaktujte společnost emailem nebo pomocí live chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet