Email Sazky – Jak mohu kontaktovat Sazku?

Sazka působí na českém trhu už nějaký ten pátek. Jedná se o jednu z nejspolehlivějších a nejpoužívanějších společností zabývajících se hazardním odvětvím. Na úvod si pojďme, alespoň v krátkosti, tuto společnost představit.

Společnost Sazka byla založena už v roce 1956 v tehdejším Československu. Hlavním záměrem bylo poskytování sázkových her a loterií. Od již zmiňovaného roku 1956 se několikrát měnilo vlastnictví této firmy. Po pádu železné opony (komunistického režimu) a rozdělení Československa se vše měnilo. Měnit se tedy musela i společnost Sazka. Ta udělala největší skok ku předu tzv. privatizováním společnosti, čímž otevřela dveře investorům z celého světa. Privatizace se udála v roce 1991. Od tohoto roku šla tato společnost raketově nahoru. Od tohoto roku začala Sazka expandovat do více evropských zemí. Tím se stala hlavním tahounem v odvětví sázení a provozování loterií v celé střední Evropě. V roce 2012 byla společnost znovu privatizována a vznikla tak Sazka Group. Toto nové uspořádání Sazka Group zahrnuje více “menších“ tzv. dceřiných společností, které působí ve více evropských zemí.

Jaké služby Sazka v dnešní době poskytuje? Mezi hlavními službami bychom určitě našli provozování loterie. Sazka je proslulá provozem různých loterií, jako například Šťastných 10. Tato konkrétní loterijní hra má slogan: „Za pár kaček miliony“. Dalším lákadlem jsou bezpochyby kurzové sázky. Společnost nabízí spoustu druhů kurzových sázek. Můžete si vybrat ze sázek na sport, sázení na události nebo na virtuální e-sport. Nejpopulárnější jsou patrně sportovní sázky, zejména fotbal a hokej. Sazka samozřejmě poskytuje digitální platformy, na kterých můžete vesele hrát z pohodlí domova. Máte také možnost navštívit jednu z mnoha kamenných prodejen, jež se nacházejí po celé České republice.

Nyní si zodpovíme hlavní otázku. Jak mohu zkontaktovat společnost Sazka? Způsobů je celá řada. Sazka má totiž velmi vyspělé kontaktní centrum, které je určeno pro co nejlepší možnou komunikaci se zákazníky. První možností je kontaktovat společnost pomocí emailu. Oficiální email této společnosti naleznete na jejích webových stránkách, pro jistotu je přístupný i zde: [email protected]. Stačí pouze napsat email a do předmětu uvést, o co žádáte nebo s čím máte potíže. Díky tomu zaměstnanci této společnosti okamžitě zjistí váš problém a budou ho moci co nejdříve vyřešit. Odpovědi na emaily zákazníků chodí rychle. Do pár minut obdržíte odpověď a získáte možnost co nejdříve vyřešit váš konkrétní problém.

Dalším způsobem, jak kontaktovat společnost je pomocí telefonní linky. Zavoláte na číslo 800 77 11 11. Telefonní linka je dostupná 24/7, takže se nestane, že byste se nedovolali. Po telefonu rychle a efektivně vyřešíte svůj problém. Skvělou možností je také live chat. Ten je také dostupný bez časového omezení. Naleznete ho při přihlášení do Sazky. Nachází se v pravé dolní části webu. Zde napíšete váš dotaz či stížnost a odpovědi se vám dostane do 1 minuty. V krajních případech je možné kontaktovat Sazku na sociálních sítích. Dokonce můžete i poslat dopis poštou.

Všechny tyto možnosti spojení se se Sazkou dokazují, jak moc chce být nápomocná svým věrným zákazníkům. Uvědomuje si, že maximální spokojenost zákazníků je to nejdůležitější. Pokud máte jakékoli potíže či stížnosti, neváhejte jednu z těchto možností využít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet