Uvítací bonus Sazky pro české hráče

Uvítací bonusy jsou skvělá věc. Jedná se o jedno z lákadel, které poměrně snadno přiláká nové zákazníky do online kasina. Fungují na základě motivace. Zákazníka namotivují přidanou hodnotou zcela zdarma. Díky tomu vás zcela vtáhnou do světa hazardních her a sázení. Každá sázková kancelář má trošku odlišné podmínky pro získání uvítacího bonusu. Když to ale vezmeme kolem a kolem, zjistíme, že princip je u všech podniků stejný, minimálně podobný. V některých hazardních společnostech získáte bonus ihned po registraci nebo po dokončení ověření účtu. Obvykle ale musíte provést tzv. první vklad, abyste uvítací bonus získali. První vklad má minimální výši, kterou musíte vložit. Poté dostanete uvítací bonus. Druhy uvítacích bonusů jsou různé, nejčastěji se setkáte s částkami od 100 Kč do 500 Kč. Tyto peníze si bohužel nemůžete vybrat na svůj bankovní účet, ale musíte je nejprve vsadit, nebo je vložit do herního automatu a podobně. Poté co peníze v daném online kasinu “protočíte“ je můžete vybrat. Mezi další bonusy patří free spiny nebo podobné výhody. Zde vzniká velká šance, že budete chtít točit dál a exponenciálně se zvětšuje šance na vložení finančních prostředků od zákazníka. Takovou zažitou klasikou je také násobení prvního vkladu. Obvykle to bývá tak, že když vložíte částku v daném rozmezí, dostanete ji 2krát nebo 3 a více krát. Záleží na daném podniku.

Jak to tedy je s bonusy u Sazky? Sázkařská společnost SAZKA nabízí spoustu bonusů. A to už od začátku registračního procesu. Už na počátku si můžete vybrat z celkem čtyř zajímavých bonusů, konkrétně: 220 Kč na loterie, 300 Kč na losy, 50 500 Kč na Sazka hry, 10 00 Kč na Sazkabet. Který z těchto čtyř nadupaných bonusů si zvolíte je pouze na vás. SAZKA vám tímto dává možnost zhodnotit tyto bonusy na reálné peníze, jež si potenciálně můžete vybrat na svůj bankovní účet.

Jak získat vstupní bonus 100 Free spinů a 300 Kč pro Sazka Hry? Je to jednoduché. Tento bonus je určen pro nové zákazníky, kteří se zaregistrují skrze webové stránky Sazka Her nebo přes webové stránky samotného uvítacího bonusu. Pro získání tohoto bonusu musíte ověřit svou platební metodu pro vklady a výběry. Poté musíte provést první vklad v minimální výši 100 Kč a zároveň dokončit registraci. Odměna 100 Free spinů vám bude připsána do 48 hodin, samozřejmě za předpokladu, že jste úspěšně dokončili registraci.

Kromě toho Sazka pravidelně pořádá promo akce. To znamená, že se bonusy stále mění. Nejlepším způsobem, jak získat ten nejlepší bonus, je stále kontrolovat aktuální promo akce, jež SAZKA nabízí. Poté stačí jen počkat na správnou chvíli a bonus si vybrat. Výběr bonusů je extrémně subjektivní záležitost. Každý má rád trošku něco jiného. Někdo shledává výhodnější například 100 Free spinů než 300 Kč na začátek.

Všichni musíme ocenit, jak se společnost SAZKA stará o své zákazníky. Nebojí se dát hodnotu zdarma, v podobě uvítacího bonusu. Vás to nic nestojí a společnost tak získá skvělého zákazníka. Tento krok je výhodný pro obě strany. V případě jakýchkoli dotazů, ohledně bonusů, kontaktujte samotnou společnost SAZKA pomocí oficiálního emailu nebo live chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet