Jak vložím peníze do Sazky?

Sazka je tou nejstarší společností, zabývající se hazardními hrami, působící v České republice. Byla založena v roce 2001 v Praze. Ovšem fungovala již mnohem dříve, ale pod jiným názvem než pod současným. Společnost SAZKA oficiálně spadá pod společnost Allwyn, která má své hlavní sídlo ve Švýcarsku. Oficiálním majitelem Sazky je Karel Komárek mladší. Zajímavé je, že Karel Komárek mladší je český miliardář. Finanční možnosti majitele se, do jisté míry, odráží na celém chodu samotné společnosti.

Přesuneme se k hlavní otázce, a to, jak tedy vložit peníze na své herní konto u Sazky. V první řadě musíte mít založený účet u společnosti SAZKA. Registrace probíhá naprosto standartním způsobem. V prvním kroku registrace zadáte váš email a vytvoříte si heslo. Na váš email, který jste zadali v prvním kroku registrace, vám dorazí zpráva, ve které je nutností potvrdit email. Poté se dostáváme k procesu ověření. Zadáte údaje, které se běžně uvádějí při zakládání účtu u společností zabývajících se hazardním hraním. Konkrétně zadáte vaše jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, místo trvalého bydliště a podobně. Následně bude nutné ověření vámi zadaných údajů. Toto ověření probíhá skrze Bank ID a podporované banky jsou například ČSOB, Raiffeisenbank nebo třeba Česká spořitelna. Je nutné ověřit údaje z banky. Tyto údaje se musí shodovat s vámi vyplněnými údaji z předchozího kroku. V případě potíží s ověřením těchto údajů kontaktujte infolinku společnosti SAZKA a vaši banku prostřednictvím emailu nebo telefonního hovoru. Na závěr stačí jen nastavit herní limity. Ty se ze zákona musí objevit v procesu registrace. Důvodem je vznikání závislosti na hazardních hrách. Posledním krokem je nahrání prostředků.

V tuto chvíli se přesouváme k zodpovězení samotné otázky. Už při dokončování vaší registrace musíte nahrát první vklad, abyste byli zaregistrováni u společnosti SAZKA. Minimální výše prvního vkladu je 10 Kč. Navíc k prvnímu vkladu dostanete bonus, který jste si vybrali na začátku procesu registrace.

Je nutností mít zaregistrovanou svou platební kartu, která je vedena na vaše jméno. Vaše jméno musí být stejné jako jméno, které máte na vašem bankovním účtu u banky. Následně už můžete vkládat prostředky dle libosti. Jak finanční prostředky vložit? Je to jednoduché. V pravém horním rohu kliknete na vaše křestní jméno. Poté máte celkem tři možnosti, co udělat. Vy ale vyberete tu prostřední s nápisem “VLOŽIT“. Poté už stačí zadat částku, kterou chcete vložit na svůj účet u společnosti SAZKA. Minimální výše vašeho vkladu je 10 Kč. Naopak maximální výše vkladu je 5 000 Kč za den, konkrétně za 24 hodin. Toto omezení je zde z dobrého důvodu. Společnost SAZKA chrání váš účet, protože si je vědoma, jak rychle vzniká závislost na hazardních hrách. Vkládat své peníze můžete online nebo na kamenné pobočce. Tyto pobočky jsou po celé České republice. SAZKA vám při vkladu také nabízí tři částky, které jsou vkládány nejčastěji: 500 Kč, 750 Kč a 1 000 Kč. Volba kolik vložíte na váš účet je jen a jen na vás. Dobře si svůj úmysl promyslete. V případě jakýchkoli potíží s vkladem financí na účet SAZKA kontaktujte samotnou společnost a to přes oficiální email nebo pomocí live chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet