Jak dlouho trvá výběr ze Sazky na kreditní kartu?

Výběry finančních prostředků na účet jsou na světě online hazardu to nejhezčí. Ne každému se ale poštěstí neustále vybírat peníze. Je to otázka štěstí nebo snad umění a předvídavosti? Dalo by se říct, že oboje. Záleží na vaší úrovni a vědomostech, které jste v průběhu své kariéry, ve světě hazardních her, nasbírali. Pokud například sestavíte zajímavý ticket, například z fotbalových zápasů, a tento ticket vám vyjde, máte se na co těšit. Tímto způsobem můžete svůj počáteční vklad několikanásobně navýšit, což vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Občas se musí stát, že vám něco prostě nevyjde, ať už třeba sázka na tzv. “tutovku“. To se prostě stává. Jak se říká, ne každý den je posvícení.

Co se týče samotných výběrů finančních prostředků u Sazky, i to má jisté podmínky a omezení. Nejprve musíte být u Sazky samozřejmě zaregistrováni. Na počátku procesu registrace zadáte pouze email vytvoříte si heslo. Na email vám, co nevidět dorazí zpráva, ve které naleznete odkaz na potvrzení vaší emailové adresy. Poté musíte svůj účet ještě ověřit. Vyplníte běžné údaje jako jsou: jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, národnost, rodné číslo, místo narození a podobně. V následujícím kroku musíte tyto údaje uvěřit, a to konkrétně pomocí bankovní identity Bank ID. Zde si můžete zvolit jednu z několika nabízených známých bank, jež působí v České republice. Po ověření Bank ID už zbývá jen pár ověření. Nastavíte si herní limity. Ty jsou zavedeny z dobrého důvodu, a tím je potlačení závislosti. Zejména na hazardních hrách je snadné si vybudovat závislost. Společnost Sazka vás takto chrání, v podstatě před vámi samými. Na závěr procesu ověření zadáte platební metodu, což obvykle bývá platební karta. Z této platební karty také provedete tzv. první vklad. Tento první vklad musí být v minimální výši 10 Kč. Odměnou za proces ověření získáte vstupní bonus, jež jste si zvolili na začátku procesu registrace a následného ověřování účtu. ¨

Jak dlouho tedy trvá vybrat peníze na kartu u Sazky? To záleží na metodě, kterou si zvolíte. V případě platební karty je to velmi rychlé. Nejprve logicky musíte vůbec nějaké finanční prostředky na svém herním účtu mít. Poté stačí kliknout na vaše jméno, které se nachází v pravém horním rohu. Kliknete na možnost “MŮJ ÚČET“. Nyní se vám zobrazila tabulka. V její levé části se nachází tlačítko “VYBRAT“. Poté zadáte částku, kterou si chcete vybrat. Samozřejmě zde existují jistá omezení. Limit pro výběr hotovosti v kamenné prodejně je 5000 Kč (za 24 hodin). Limit pro bezhotovostní výběr je 500 000 Kč týdně. V případě vyšší částky se podmínky výběru řeší individuálně.

Pokud vaše výhra byla vysoká, musí projít důkladnou kontrolou. Výběr na bankovní účet nebo na platební kartu trvá den nebo dva. To znamená že ihned následující den můžete mít své finanční prostředky z vaše herního účtu u Sazky, na svém bankovním účtu či na platební kartě. V případě potíží s výběrem, neváhejte kontaktovat samotnou společnost Sazka. Možností máte spoustu, můžete využít oficiální email, live chat, telefonní hovor nebo například sociální sítě. Zaměstnanci společnosti Sazka jsou velmi ochotní a okamžitě se vám a vaším potížím budou věnovat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet