Jak vyberu peníze ze Sazky?

Vybírání peněz z jakékoli online hazardní společnosti si žádá hned několik věcí. V případě společnosti Sazka jsou pravidla a omezení pro výběr financí z účtu naprosto jasné a jednoduché.

 V první řadě musíte mít založený účet u společnosti Sazka. Krátce si popíšeme samotný proces registrace a ověření účtu. V prvním kroku vyplníte email a zvolíte si heslo. Důrazně si přečtěte smluvní podmínky společnosti Sazka. Na email, který jste zadali, vám dorazí zpráva s odkazem na ověření emailu. Tento odkaz je nutné potvrdit. Poté zadáte běžné údaje jako jsou: vaše jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, město, rodné číslo a podobně. V dalším kroku ověříte tyto údaje pomocí bankovní identity Bank ID. Máte zde na výběr z nejpoužívanějších bank v České republice jako například: ČSOB, Komerční banka, Česká spořitelna. V tomto kroku ověřování registrace se stává nejvíce chyb. Zpravidla dojde k překlepnutí u některého z předchozích údajů. Právě kvůli tomuto překlepnutí se vám nepodaří ověřit vaše bankovní identita. Proto si raději několikrát ověřte své údaje, abyste zamezili případným překlepům. V případě jakéhokoli problému s ověřením bankovní identity, kontaktujte společnost SAZKA pomocí emailu nebo telefonní linky. Také byste měli kontaktovat svou banku. V posledním kroku nastavíte herní limity a nahrajte první vklad, který musí být minimálně 10 Kč.

Nyní se přesouváme k samotnému výběru financí z vašeho herního účtu u společnosti SAZKA. Nejprve se přihlaste do svého účtu. Poté kliknete na své jméno, které se mimochodem nachází v pravém horním rohu. Po kliknutí na vaše jméno se objeví celkem tři možnosti: MŮJ ÚČET, VLOŽIT, ODHLÁSIT. Pro výběr finančních prostředků z vašeho účtu zvolíte možnost “MŮJ ÚČET“. Poté se vám zobrazí široká nabídka. V levé části nabídky se nachází možnost VYBRAT, přímo pod velkým modrým tlačítkem “VLOŽIT“. V tento moment se vám zobrazila sekce “VYBRAT“. První a nejdůležitější věcí, kterou vidíte je dostupná částka pro výběr. Logicky si nemůžete vybrat více, než máte na svém herním účtu u společnosti SAZKA. Dále musíte zadat způsob výběru peněz. Máte dvě možnosti. Jednou z nich je poslání peněz na váš bankovní účet. Tento účet se musí shodovat s předchozím účtem, jež jste uvedli v registraci a byl z něj pořízen první vklad na účet. Druhou možností je výběr na prodejním místě. Tato metoda není příliš pohodlná, protože se fyzicky musíte dostat na kamennou prodejnu Sazky, kde si tyto peníze vyberete. Kamenné prodejny Sazky se nacházejí po celé České republice. Minimální částka, kterou musíte vybrat je 10 Kč. Naopak maximální možná povolená částka pro výběr činí 5 000 Kč. Tuto částku můžete vybrat jednou za 24 hodin. Za týden můžete provést maximálně 10 výběrů. Poté už jen kliknete na odeslat. V případě převedení peněz online na váš bankovní účet vám budou peníze připsány do dvou pracovních dnů.

Společnost SAZKA má promyšlený způsob výběru. Je jednoduchý a přehledný, takže vybrat své peníze dokáže opravdu každý. Tato sázkařská společnost každý den dělá 100 % pro spokojenost svých zákazníků. Není tak divu, že se jedná o jednu z nejúspěšnějších společností na českém trhu, co se týče online herního průmyslu.  Případě jakýchkoli potíží kontaktujte samotnou společnost SAZKA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet