Živý chat Sportingbet

Sportingbet je britský provozovatel online hazardních her, jehož vlastníkem je společnost Entain, dříve GVC Holdings PLC. Na recenzních webech dostává jeho zákaznický servis v průměru 4/5 hvězdiček. Uživatelé ji v průměru hodnotí známkou 4,2/5. Telefonní číslo pro chat s týmem Sportingbatu je +49 8921093390. Můžete jim také poslat e-mail na adresu [email protected].

Zákaznický servis sázkové kanceláře je při sázení online nesmírně důležitý. Majitelé účtů musí mít jistotu, že je jim k dispozici pomoc, když mají technický problém, dotaz nebo chtějí zpochybnit sázku. Podle recenzních webů mají bezkonkurenční stránku s často kladenými dotazy. Na domovské stránce webu se nachází políčko “Kontaktujte nás”. To vás přesměruje na jejich Live Chat.

Sázková kancelář upozorňuje, že než přejdete na “Kontaktujte nás”, musíte být přihlášeni a mít připravené číslo občanského průkazu, abyste mohli potvrdit svou totožnost. S potěšením jsme zjistili, že v call centru pracují lidé hovořící několika jazyky. Když kliknete na políčko Kontaktujte nás, budete dotázáni na svůj rodný jazyk. Před voláním si připravte také své uživatelské jméno. Volající ze Spojeného království, Kanady a některých dalších zemí nebudou nic platit.

Telefonní linky jsou v provozu od 10:00 do 20:30 SEČ. Pokud voláte mimo tyto hodiny, musíte vyplnit online kontaktní formulář. Budete dotázáni, proč hledáte komunikaci. Formulář odešlete a počkejte, až vám odpoví člen týmu zákaznického servisu.

Často kladené otázky

Než získáte přístup k zákaznické podpoře Sportingbet, budete přesměrováni na seznam často kladených otázek. Nejenže je zde obrovské množství otázek, ale odpovědi jsou velmi podrobné a stránka je velmi přehledná. Mezi oblíbené kategorie patří Účet, Registrace, Platební metody, Platby a Sport. Každá kategorie má své podkategorie. Například kategorie Sport obsahuje sportovní sázky, mobilní sportovní sázky, live sázky a pravidla sázení.

Vyberte si kategorii a uprostřed obrazovky se vám zobrazí nejčastější dotazy k ní. Chcete-li zobrazit odpověď na svou otázku, musíte na ni kliknout a odpověď se zobrazí vpravo. “Jak mohu vybrat peníze ze Sportingbet” je jedna z nejčastěji kladených otázek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Saska Bet